dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Kociol CO ekogroszek poza domem a naczynie wyrównawcze

    Witam mam takie pytanie, posiadam dwa mieszkania w domku parterowym ( w sumie sa 4) , do mieszkań wchodzi się z klatki schodowej, w mieszkaniu na górze byl mały kociołek c.o. działajacy w ukladzie grawitacyjnym centralnie nad kotłem rura ponad 1 cal a na strychu nad nim naczynie, oczywiscie nikt nie chce mieszkac z kotłem w przedpokoju więc został zdemontowany i kotłownia została przeniesiona poza dom do pomieszczenia gospodarczego, ok 15m, i zamontowany został kocioł na ekogroszek, wszystko działa bez problemu lecz mam pewne obawy co do zabezpieczenia tegoż kotła, naczynie wyrównawcze pozostało na swoim miejscu na strychu w miejsce starego kotła wpięto rury które ida z poza domu,w piwnicy zastosowano trójniki i podłaczono dolne mieszkanie do tego układu, przy kotle jest pompka i bypass, zastanawia mnie co by się stało jeśli zagotowała by się woda przy braku prądu kiedy to nie działała by pompka. Zamieszczam prosty rysunek podgladowy.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	co.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	74,7 KB
ID:	265378  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony