Muszę na prędce zdecydować się na kolor dachu i co za tym idzie elewacji. I tu zaczeły się problemy, dylematy. Jak zobaczycie na załączonym projekcie, kamienica ma być w starym stylu (wnętrze też tak bedzie wykończone). Na początku myśleliśmy o oknach białych, ale żadne nam się nie podobały. I 3 tygodnie temu zamówiliśmy okna 3 szybowe (plastikowe) w kolorze drewna dokładnie nazwa winchester a dokładnie wyglądają tak jak niżej. I przez kolor okna całą moją koncepcję kolorystyczną szlag trafił. Po prostu nie wiem jaki kolor dachu, elewacji, podbitki, rynien, parapetów
Może ktoś mi pomoże, cos zasugeruje co połaczyć. Dach ma być z blachodachówki. Licze na was, bo czytajać forum potraficie na prawdę człowiekowi sensownie doradzić.

Parter będzie na całości boniowany, z tym że troszke bedzie się różnił przy otworach okiennych i drzwiach. Wokół okien na I i II piętrze chcę białe listwy, gzymsy (podokienniki).

Kto mi doradzi z kolorami?

Nie mam widoku elewacji polnocnej, ale chyba mniej wiecej widac jak ma wygladac budynek.

[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]