dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34

Temat: Drzwi KMT

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał DuzySeba Zobacz post
    Ja mam drzwi z zupełnie innej firmy które w ogóle nie mogę zamknąć na dolny zamek z zewnątrz, a na górny tylko na raz i w dodatku sporo muszę się namęczyć żeby zamknąć drzwi. poszperałem trochę na forach bo jak najszybciej muszę kupię i wymienić drzwi, jak padnie mi górny zamek to będa dyżury w domu a na noc wole nie myślec jak zamknę jak widać firma firmą a problem pojawia się chyba u wszystkich producentów. mam kilku znajomych którzy maja drzwi z kmt i nie narzekają...sam już nie wiem...
    Czytam te fora i śmieję się trochę pod nosem ( bez urazy kogokolwiek). Kolego im dłużej będziesz się zastanawiał tym później kupisz, im bardziej będziesz szperał w opiniach tym więcej będziesz miał plusów i minusów. Według mnie każdy producent ma swoje wady i zalety - normala. Rada z której ja skorzystałem była bardzo prosta - poczta pantoflowa a nie do końca fora...Mój przykład? U mnie w bloku wiekszość ludzi mają z . Ponad rok temu też musiałem wymienić, pochodziłem po sasiadach, popytałem i wiedziałem co i jak. Poszedłem za tym co "mam pod nosem" i jest ok ale to nie oznacza że nie możesz wybrać innego producenta, jest ich dość dużo. Bez względu co wybierzesz nie oszczędzaj na ludziach, którzy znają się na montowaniu drzwi. Wiele osób narzeka na drzwi a okazuje się że sami schrzanili sprawę bo źle je zamontowali chcąc oszczędzić. Mi przyjechali, zamontowali po tygodniu wyregulowali i działają.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 15-11-2014 o 12:57 Powód: reklama

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony