Witam wszystkich czytających mój dziennik budowy.

Na obecną chwilę mam wykonany SSZ i ciągnę instalację elektryczną. Nie zakładałem wcześniej dziennika, ponieważ jakby nie było zabiera on trochę czasu, a tego niestety brak. Jest jednak kilka osób zainteresowanych moją budową, którzy piszą do mnie prywatne wiadomości i pytają o różne sprawy. Sam bardzo mocno korzystam z forum i doświadczeń ludzi, więc w ramach rewanżu na pewno nikogo nie zostawię bez odpowiedzi i na ile to możliwe staram się pomóc. Często jednak po kilka razy opisuję jak ja zrobiłem to czy tamto u siebie, a korzyść mają tylko ci, którym odpisuję. Właśnie dlatego postanowiłem założyć dziennik budowy, gdzie każdy będzie mógł zajrzeć, podpatrzyć pewne rozwiązania, ale także skomentować lub skrytykować.

Wiele dobrego wyniosłem czytając rozwiązania innych, a moja budowa opiera się na przemyśleniach po przeczytaniu dziesiątek tysięcy postów innych użytkowników. Chciałbym, aby ten dziennik stał się choć w minimalnej części pomocny dla osób budujących swój własny dom. Może w ten sposób będę w stanie choć w części spłacić ogromny dług, który zaciągnąłem u Forumowiczów korzystając z ich ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Powoli będę uzupełniał opisy poszczególnych etapów budowy, a później mam nadzieję że będzie już na bieżąco.
Zapraszam do komentowania .