Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03092013169.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	316006Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	30082013166.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	316007Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	07092013189.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	316008
jeżeli gdzieś pojawiły się błędy ortograficzne to przepraszam tu się zgodzę ale co do pisania fonetycznego nie.przedstawiam zdjęcia z realizacji posadowienia oczyszczalni. czarny zbiornik to bufor, zadaptowana została studzienka 0,7 m/3 jeszcze przed wprowadzeniem zmian technicznych. i ostatnie zdjęcie przedstawiające odpowietrzenie komory złoża biologicznego. bardzo często odpowietrzenie realizowane jest poprzez kominek a to wg mnie jest błąd. złoże biologiczne ma swój specyficzny zapach nie jest to smród szamba ale to też nie fiołki. przyłącze realizowane rurą 160. w górnej części przyłąccze odpowietrzenia wyprowadzone nad dach po ścianie domu czego już nie widać. przed samą oczyszczalnią załamanie rury przyłączeniowej kolankiem. z racji przewyrzszenia dość sporej odległości od domu oczyszczalni ma na celu spowolnić zrzut ścieku aby w komorze nitryfikacyjnej nie powstawały wzburzenia osadu.
u mnie stwierdzono modną przypadłośc ponad 30 lat temu wtedy nawet moja polonistka o niej nie wiedziała. stwierdzono ją gdy na egzaminie wstępnym do szkoły średniej zrobiłem 146 błędów ortograficznych ale tro nie powód do wymówek należy się starać. ale nie zawsze wychodzi.