dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Produkty Libet - ku przestrodze

    Dzień dobry,

    chciałam przekazać Wam moje doświadczenia z firmą Libet, żebyście przemyśleli ewentualny zakup ich produktów.
    W ubiegłym roku położyliśmy kostkę na podwórzu, podjeździe oraz blisko 60m tarasów. Rzecz tyczy się tarasów i płyt Venetia Verno.
    Wykonawca ich nie zaimpregnował, a my dopiero teraz wiemy, że jest taka konieczność, jeszcze przed fugowaniem.
    W związku z powyższym płyty wyglądają, jak na załączonych obrazkach widać - to są płyty po kilkukrotnym umyciu.

    Zgłosiłam reklamację, wykonawca przekazał sprawę do Libetu, ten przysłał technologa.
    W pierwszym piśmie stwierdzili, że powodem jest złe wykonanie, ale decyzję zmienili na korzyść wykonawcy, z którym 'nie chcą wchodzić w spór'.
    Napisali, że zabrudzenia są 'niewiadomego pochodzenia' mimo, że impregnatu nie ma nawet na fakturze!

    Dział reklamacji nie chce ze mną rozmawiać - odsyła do wykonawcy, a ten odrzuca reklamację. No jak inaczej, skoro nawet producent nie widzi błędów!
    Doszło do zmowy, zostaliśmy z niczym. Oczywiście idę do sądu, napisałam do Rzecznika Praw Konsumentów, ale jak dobrze wszyscy wiemy - to będzie długo trwało.

    Zanim więc podejmiecie decyzję o zakupie produktów tej firmy, zastanówcie się. Wydacie sporo, bo do najtańszych nie należą, a w razie problemów (te mogą zdarzyć się zawsze) będą Was ignorować i na pewno nie pomogą. Osobiście odradzam kupowanie Libetu - jakość firmy fatalna pod względem obsługi Klienta.

    Straszne, że w dzisiejszych czasach takie rzeczy jeszcze w ogóle się zdarzają.

    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0144.jpg
Wyświetleń:	1114
Rozmiar:	66,2 KB
ID:	322728   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0145.jpg
Wyświetleń:	867
Rozmiar:	56,6 KB
ID:	322729   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0150.jpg
Wyświetleń:	844
Rozmiar:	68,6 KB
ID:	322730  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony