I ja zamówiłam drzwi POLSKONE Simple Duo z ościeżnicami malowanymi. Nigdy więcej nie chce mieć do czynienia z tą firmą !!! Z obiecywanych 8 tyg zrobiło się 12 ( w sklepie mówili że do 8 tyg a potem, że producent zastrzegł sobie od niedawna, że jednak 10 tyg a skończyło się na 12 ) Drzwi zamawiałam z podcięciami wentylacyjnymi. Dostałam bez. Ale największy hit - zamawiałam 3 pary przyszły 2 !!! Na ostatnią musiałam czekać kolejne 5 tyg.Dobrze, ze to nie były łazienkowe bo #$%^& by mnie trafił . Oczywiście mogłam reklamować brak podcięć i odsyłać ale to wiązało by się z kolejnymi tygodniami czekania a byliśmy już wprowadzeni na mieszkanie i czekaliśmy tylko na drzwi. Z racji tylu błędów domagaliśmy się jakiejś rekompensaty. Producent w ogóle nie widział problemu dopiero po wielkich pismach składanych do jakiegoś głównego dyrektora udało się dostać 3 % zniżki i to tylko na skrzydła. No śmiech na sali. Dobrze, że sklep całkowicie zrezygnował z marży bo tyle co nerwów zjadłam to powinnam mieć te drzwi za darmo.
Aaaa i po zamontowaniu okazało się, że ościeżnice mają dziury na kołki wentylacyjne, w które się wkłada zaślepki mimo, że montaż na samej piance - zwykłe ościeżnice stałe. Ale ja nie byłam przy montażu bo jakbym to widziała to nie wiem co bym z nimi zrobiła :/ Koniec końców odpuściłam kiedyś się wymieni a teściu kupując podobne ościeżnice z polskone nie miał dziur na kołki więc pewnie znowu pomylili zamówienia.
Najgorsza firma z jaką się spotkałam. Omijać z daleka !