dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1842

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Hej

    miałem zrobić to przed weekendem , zdjęcia nawet już wrzuciłem na FM ale posta już nie napisałem

    rozpoczął się montaż okien na kotwach

    to okno w kuchni - pod szafkowe - kuchnia ni jest duża - specjalnie jest takie by móc powiesić nad nim jakieś półki lub szafki
    gdybym robił dla siebie byłby sam fix lub tafla szkła - ale na sprzedaż... musi być otwierane więc i światłą mniej do środka wpadnie

    z zewnątrz znacznie lepiej się prezentuje

    dziś kończę definitywnie ścianki działowe - zostało mi ostatni nadproże i kilka bloczków nad nim



    praca mocno mnie ostatnio absorbowała, nawet jutro i pojutrze znów w rozjazdach ale jak tylko czas pozwoli biorę się za bruzdowanie pod elektrykę

    chciałbym to w max 2 tyg zakończyć do 10 sierpnia , następny etap zaciąganie ścian klejem i siatką

    a tak wygląda cała ściana zachodnia - w świetle zachodzącego słońca

    bloczki na 1 planie spakowane już do odwiezienia na skład budowlany
    oraz ziemia którą mi "ktoś" podrzuciła na działkę w celu jej wyrównania dziki M.A.G.

    no i ściana wschodnia

    i mój super nieład artystyczny na działce cd . - w tym tygodniu będą porządki - deski i stemple muszę gdzieś złożyć i zabezpieczyć
    Ostatnio edytowane przez R&K ; 25-07-2016 o 13:00

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony