Cytat Napisał pablo0187 Zobacz post
Witam. Koszt budowy na poziomie 36 tys, to uważam super cena. Ja miałem wyceny, które oscylują pomiędzy 50 a 60 tys. więc jest spora różnica. My poszerzyliśmy garaż o 90cm i dodaliśmy zadaszenie nad tarasem, ale nie wydaje mi się, żeby to było powodem wzrostu ceny za robociznę. Duże znaczenie ma pewnie region, w którym się buduje.
Cześć Pablo0187. Mam pytanie czy już budujesz czy tak jak ja jesteś na etapie dokumentacji? Również poszerzam garaż ok. 1m, żona chce jeden balkon od strony pokoi w ścianie szczytowej, rezygnuje z okien połaciowych w tych sypialniach oraz na strychu (będą okna w ścianie szczytowej), planuję garderobę w części strychu tylko zastanawiam się czy wpiąć ja do wentylacji czy zamontować w tej części jedno okno połaciowe. Ponadto tak jak ty planuje zadaszenie tarasu z tyłu budynku. Mam w związku z tym pytanie czy będziesz zadaszał cały taras czy jego cześć. Opisałeś krótko jak to planujesz zrobić ale czy masz jakieś zdjęcie? A tak ogólnie czym będziesz krył (dachówko czy blachodachówka) bo mój projektant sposób zadaszenie tarasu warunkuje pokryciem domu. Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam wszystkich.