Witam, pisze z pytaniem o obróbkę attyki. Sytuacja w tym momencie wygląda tak jak na załączonym zdj. Mur wymurowany, na stropodachu położone 20cm EPS w dwóch warstwach, attyka od środka ocieplona również 5cm EPS i na to wylana została wylewka ze spadkami w kierunku odpływów. Wierzchnią warstwę będzie stanowiło 2 warstwy papy. Tylko ciągle zastanawiam się jak zakończyć obróbkę attyki... aktualnie jest od środka właśnie ta 5 styro i od góry muru narazie nic nie ma. Mam pomysł żeby zrobić to tak:

Na górę attyki nakleić 5cm styropianu ze spadkiem do środka dachu, spadek myślałem, żeby uzyskać w następujący sposób... przy krawędzi muru dać klina styropianowego 1cm pod te 5cm żeby uzyskać spadek do środka lub po prostu za pomocą kleju do styropianu uzyskać spadek podczas klejenia, że przy krawędzi dać po prostu więcej kleju. Potem chciałem zaciągnąć to klejem z siatką razem z tym styro co jest od środka i potem wywinąć te dwie warstwy papy co będą na stropodachu na tą attykę aż do końca muru. Potem zamontować do tego osb i obróbkę blacharską.

Co myślicie o tym pomyśle ?
Może ktoś da jakieś lepsze rozwiązaniem
Dziękuje i pozdrawiam.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ATTYKA.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	9,4 KB
ID:	465202