dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anpi
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4.648
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie Gorenje - potrzebuję szybkiej porady!

    W sklepie dla idiotów jest promocja - Gorenje płyta ceramiczna + piekarnik za 1890 zł. Co myślicie o tej firmie, i czy warto już teraz kupować? Bo będę się wprowadzał dopiero na jesieni, ale cena wydaje się bardzo korzystna. Hmm

    Płyta wygląda tak:



    A piekarnik tak:


  2. #2

    Domyślnie

    firma znana i dobra ( Słowenia) tylko trzeba sprawdzic w jakiej klasie zuzycia energi wykonany jest w/w model

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800)
    brachol

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2.947
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    mam pralke tej firmy od chyba 6 lat i wszystko gra z tego co pamietam to sa chyba robione na podzespolach Boscha tak wiec wydaje mi sie ze firma dobra

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szarra

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    Mam kuchnię Gorenje od bliko 3 lat. Co prawda jest to kuchnia gazowa (jedna z lepszych z ofercie Gorenje), ale moge się wypowiedzieć na temat elektrycznego piekarnika, w który jest zaopatrzona - dobra, porządna kuchenka, do której nie mam najmniejszych zastrzeżeń; Pięknie piecze, zapieka, wekuje. Nawet biszkopty i delikatne suflety wychodzą konkursowo.
    Polecam model zaopatrzony w prowadnice teleskopowe - duża wygoda.
    Jedynym absurdem jest rozwiazanie programowania zegara elektronicznego, w któym (w mojej kuchni) wszystko było 'odwrotnie niż logicznie' - a elektroniki sie nie boję i z reguły dobrze sobie z nią radzę. Zegar jednak to jedyny minus - zresztą już po ustawieniu go, można zapomnieć o jego dziwnej wewnetrznej logice...

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szarra

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    w kwestii Bosha to słyszałam akurat odwrotnie (przy najmniej taka otrzymałam informację od sprzedawcy podczas zakupu mojej kuchenki) - to niektóre z kuchni Boscha są na podzespołach Gorenje Cała jedna linia, choć już szczegółów nie pamietam. Bosch po prostu zamiawia je u Gorenje.

  6. #6

    Domyślnie

    Miarą aspiracji i w pewnym stopniu klasy jest też to, że Gorenje zrobiło jedną z linii swoich produktów projektowaną przez studio Pininfarina...

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anpi
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4.648
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    No to jadę zakupić

  8. #8

    Domyślnie

    Mam taki sprzęt - piekarnik chyba dokładnie taki sam, płytę trochę inną -od trzech lat i sprawuje się super. A płaciłem za komplet 2500 zł.
    Pozdrowionka
    Metal

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anpi
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4.648
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Już kupiłem. Jutro odbieram i będzie sobie czekała zapakowana pół roku na zamontowanie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony