dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anpi
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4.648
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie Kto ma komin z Bolesławca?

    Mój wykonawca poleca mi takie wkłady, podobno dobre, no i najważniejsze - niedrogie. 20 x 20 cm kosztuje ok. 100 zł brutto ze metr bieżący. Oczywiście to sam wkład ceramiczny, trzeba go jeszcze obudować cegłą.

    Tu szczegóły:
    http://www.zcbpu.com.pl/site.php?tpl=przewody

    Co myślicie?

  2. #2

    Domyślnie

    moj brat tam pracuje ludzie sobie chwala i wiem ze robia tego duzo. i nie tylko tego jak sa popekane w produkcji to ida na bok i nie trafiaja do kleinta koncowego....zoreintuj sie tez z ibf'u- tez robia ale caly system- coraz lepszy..

  3. #3

    Domyślnie

    ja slyszalem ze pekaja
    tylko slyszalem od mojego wykonawcy

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Danielek
    ja slyszalem ze pekaja
    tylko slyszalem od mojego wykonawcy

    A może od przedstawiciela Schiedla?

    Akurat w takim kominie najistotniejszy jest wkład ceramiczny reszta to banał. A te zakłady ceramikę budowlaną produkują od 1962 roku - to chyba już coś o niej wiedzą nie?

    Ja kupiłem od nich dwa kominy w pełni ocieplone fi200 (system uniwersal), na życzenie bez żadnych problemów wkleili mi czopuchy pod kątem 45 stopni, musiałem tylko trochę poczekać. Ogólnie bardzo miły przestawiciel na Wlkp. Stawianie kominów to była sama przyjemność. Dopiero w tym roku zacznę palić, jak mi pękną to się tu dopiszę....

    Jakby co tu jest ich strona w internecie
    Inwestor to brzmi dumnie....

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam bolesławiec i nic mnie nie pękło. Cena 100 zł grubo przesadzona.O ile dobrze pamiętam to 68zł. Obmurowany cegłą zwykłą do krawędzi dachu a ponad dach klinkier pełny.

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anpi
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4.648
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Cytat Napisał długi
    Ja mam bolesławiec i nic mnie nie pękło. Cena 100 zł grubo przesadzona.O ile dobrze pamiętam to 68zł. Obmurowany cegłą zwykłą do krawędzi dachu a ponad dach klinkier pełny.
    100 zł za metr. 70 zł za jeden element, który ma 70 cm długości.

  7. #7

    Domyślnie

    Schiedla 6 metrow mam za 1500 zl ten a jaka jest cena boleslawca ? duzo taniej ?

  8. #8

    Domyślnie

    Ja kupiłem wkład bolesławca fi 200. paru moich znajomych ma i sobie chwalą, a metr kosztował mnie o ile pamiętam w zeszłym roku 72 zł.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony