dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Gładź na gotowo

    Prosze o info ile kosztuje m2 gladzi materiał + robocizna, ile dodatkowo za malowanie ?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem czy można policzyć ilość zurzytego gipsu, zależy od tego ile go trzeba nałożyć, czyli jakie masz równe , czy moze nierówne ściany. Ale w porównaniu do kosztów robocizny to nie jest dużo. Ja za robocizna płaciłem od 6 do 8 zł, za gipsowanie + gładzenie. Co do malowania to nie mam pojęcia, wszystko maluje sam.

  3. #3

    Domyślnie

    Okolice Łodzi. Gładź 3-warstwowa + 1raz malowanie z gruntowaniem (na biało) rob.+mat.=14zł/m2. Cena ta zawiera też montaż listew norożnikowych. Panowie robili w 3osoby 10dni pomieszczenia (pokoje,salon,jadalnia i korytarze) razem ok.80m2- ściany i sufity na tynkach cementowo-wapiennych b.dobrze zrobionych. Pzdr.

  4. #4

    Domyślnie Re: Gładź na gotowo

    Cytat Napisał Agnieszka-Kielce
    Prosze o info ile kosztuje m2 gladzi materiał + robocizna, ile dodatkowo za malowanie ?
    6 zł/m2 robocizna (dwukrotnie gładź bez malowania).

  5. #5

    Domyślnie Re: Gładź na gotowo

    A jakie ceny mogą być teraz pod Wrocławiem ?
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rogalik

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja własnie dostałam wycene na 15 zł/m2 + 3 zł /2 za malowanie.
    To dużo więcej niż piszecie. Nawet jak na warszawskie ceny, co?

  7. #7

    Domyślnie

    Koninktura jest straszna i fachowców coraz mniej ... to i ceny rosną.
    A i tak człowiek nie ma pewnosci że będzie dobrze zrobione ...
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anpi
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4.648
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Dostałem oferty na samą robociznę od 8 do 10 zł. Materiał trzeba kupić, tyle ile będzie potrzeba.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony