dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki.
    Buduję na wsi .... i kocham wieś (nawet typową tzn. z zapachami ... ) ale moja wieś jest bardzo blisko Warszawy, wiec niedługo wsią pozostanie .... ha, ha...

  2. #22

    Domyślnie

    Super pomysł z kamieniami - mnie się bardzo podoba Domek będzie inny niż wszystkie Ja ja jestem zakochana w kamieniu - wszsytko co można bym w nim zrobiła motyw obłożenia słupa też super a potem do kompletu już tylko ogrodzenie

  3. #23

    Domyślnie

    ja powiem tak: słup zostawić drewniany..bo on przynależy formalnie ( jak dla mnie) do widocznej konstrukcji dachu pewnie kolorystyką odpowiada oknom...tylko dałabym ciut grubszy...trochę zapałka na tą chwilę. a co do narożnika prawego z kamiania...dużo zależy też od elewacji bocznej , której nie widzę...ale gdyby obłożyć kamieniam to może nie do pełnej wysokości pod dach....to chyba najbardziej razi...może podkreślić linię podcienia wejściowego i zrobić kamień do tej wysokości...ale wszystko zależy od tego co jest zaprojektowane w bocznej elewacji na spawę trzeba patrzyć całościowo....

  4. #24

    Domyślnie

    jeszcze dorzucę 5 groszy....ja bym sobie zrobiła tak: żeby ten efekt obramówek zgubić...bo mi się nie za bardzi podoba...obramówka cokołu, obramówka niby-przypór. i jeszcze obramówka narożnika....kamieniam obłożyłabym front z oknem narożnikowym do wysokości podcienia...jakby bardzo wysoki cokół...mogłoby fajnie wyglądać okno narożne które i tak ma obramowanie z drewna wychodzące z kamienia...i wtedy na kamiennym dole wspierałaby się górna otynkowana część....ale to tylko na elewacji frontowei i na części pod trójkątnym szczytem....poproś architekta o kilka 5-7 najróżniejszych prób, wg jego i swoich sugestii....to nie zajmuje dużo czasu jak ma już projekt wklepany ...i najlepsze rozwiązania od razu budzą pewność że tak powinno być....to jest ta idealna proporcja...

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    super wyglada z tym kamieniem

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Pamiętaj, ten kamień jest ponadczasowy.
    Różne mody przeminą, a u Ciebie zawsze będzie oryginalnie.

  7. #27

    Domyślnie

    Na innym wątku, ktoś podpowiedział mi ... wapień Kazimierski. Pamiętam, że mi się podobał ...ale to był dawno.
    Macie może jakieś Kazimierskie zdjęcia z tamtejszym wapieniem na elewacji???

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony