dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie Kto ma bramę garażową Normstahl

    Witam poszukuję osób, które mają zamontowaną bramę garażową firmy Normstahl. Proszę o podzielenie się opiniami i może jakieś zdjęcia.Jestem przed wyborem między tą firmą a Hormann i mam problem.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Ja mam- 210x200 4300 zł - ale w tym montaź 800 zł . Cena obejmuje napęd, fotokomórki, klamkę, pilota. Jest niezawodna - jak na 5 m-cy użytkowania, dobrze ocieplona.
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Ja będę maiła jutro z Normsthala tez z wszystkimi bajerami, ale zastępczą biała, bo na złoty dąb bardzo długo się czeka.
    W ogole na bramy tej firmy długo się czeka

    Tak wygląda u mojego sąsiada. Mi bardzo sie podoba

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    damianr

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    ja mam, ja mam
    tylko chyba ładnego zdjęcia bramy nie mam...

    no to może tak kawałkiem



    ta szczelina od dołu to brak w tamtym czasie docelowej posadzki, teraz juz jest na styk


    ma 5 metrów szerokości i jest 2,25 wysoka, gróbo ocieplana z jakimiś fajnymi uszczelkami, z dwóch stron blacha satynowa (gładka - nie będzie problemu z czyszczeniem chropowatych rowków...), kasetony jak widać z przetłoczeniem, chowane zawiasy, coś tam jeszcze i coś tam jeszcze, z automatem - była fajna i naprawdę w wysokim standarcie jak porównywałem z H lub innymi to tu juz bez dopłat miałem wszystko a tam chcieli za wszystko doliczać... - byłe i jestem z niej bardzo dumny - jak narazie chodzi bez zastrzeżeń i więcej nic z nią nie robie... - nie mam tez doświadczeń z innymi bramami więc moge tylko powiedzieć o tej którą mam. (pewnie zachwycających sie swoimi bramami ma każdy producent)
    powodzenia

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za pomoc, tylko jedno pytanie podobno mają jakieś dodotkowe wzmocnienie Wk2, czy faktycznie i cz to działa

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    damianr

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał pandusia
    Bardzo dziękuję za pomoc, tylko jedno pytanie podobno mają jakieś dodotkowe wzmocnienie Wk2, czy faktycznie i cz to działa
    - nie przypominam sobie o takim czymś ale już ponad rok minęło to może i nie kojarzę, a może to nowość - ja miałem cały komplet z montażem z jednego miejsca więc i wszystko działa (fakt znalazłem potem pudło z różnymi częściami blaszkami i coś tam jeszcze ale po moich oględzinach organoleptycznych wszystko było na swoim miejscu i działa... - oby jak najdłużej

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Mam brame normstahl z napedem juz ponad rok. Dziala bez zarzutu. Solidna niemiecka robota
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał pandusia
    Bardzo dziękuję za pomoc, tylko jedno pytanie podobno mają jakieś dodotkowe wzmocnienie Wk2, czy faktycznie i cz to działa
    To jest dostępne od około roku. Brama ma zabezpieczenia antywłamaniowe klasy WK2. Szczegóły tutaj: http://www.normstahl.pl/pl/produkty/...ieczestwo.html

  9. #9

    Domyślnie

    też mam bramę g30 firmy N 4500x225 z napędem od 3 lat. Wszystko działa ok i bez zarzutu. Dzisiaj po doświadczeniach z bramą g30 kupiłbym cieplejszą, inną tej firmy. Nosi nazwę chyba Euro. Na pewno nie kupiłbym firmy H i Wiś. Nie ten poziom. Pzdr.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    witam,
    użytkuję od 4 lat - bez problemów.
    pozdrawiam

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-MZM
    Mam brame normstahl z napedem juz ponad rok. Dziala bez zarzutu. Solidna niemiecka robota
    Maćku a gdzie w Pozku kupowałeś

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wciornastek
    Cytat Napisał Maciek-MZM
    Mam brame normstahl z napedem juz ponad rok. Dziala bez zarzutu. Solidna niemiecka robota
    Maćku a gdzie w Pozku kupowałeś
    W zaluxie. http://www.zalux.com.pl/

    Nie mam zastrzezen.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  13. #13

    Domyślnie

    Damianr!! Jak sprawuje sie biala brama?? Mam dylemat, czy wybrac biala (brudzaca ) czy szara

  14. #14

    Domyślnie

    ostatnio gdzieś na forum czytałem o użytnownikach białych bram Nie narzekali mocno na brud i kurz który stasznie dawałby się we znaki. Jak znajdziesz ten temat sam się przekonasz. Ja mam bramę normstahla zieloną model euro. jestem zadowolony

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darth
    ostatnio gdzieś na forum czytałem o użytnownikach białych bram Nie narzekali mocno na brud i kurz który stasznie dawałby się we znaki. Jak znajdziesz ten temat sam się przekonasz. Ja mam bramę normstahla zieloną model euro. jestem zadowolony
    Mam brame BIALA... i nie narzekam na zaden brud. Po prostru brudzi sie jak wszystko inne i czasem trzeba umyc. Jednak Normstahl ma przewage nad innymi bramami. Ma idealnie gladka powierzchnie a inne bramy mialy (wtedy jak wybieralem brame) taka chropowata. Nie dziwie sie ze brud wlazil i ciezko bylo ja umyc.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony