dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Pustaki MAX - Harasiuki i Markowicze

    Cześć
    Interesuje mnie jakie mieliście ceny oraz upusty cenowe na pustaki MAX 220 produkowane przez Harasiki lub Markowicze (najbliżej Lublina) oraz w jakiej kupowaliście hurtowni.
    W najbliższym czasie zamierzam dokonac ich zakupu na budowę domu.

  2. #2

    Domyślnie

    W ub. roku jak robiłem rekonesans to Harasiuki dawały lepszy upust i transport z rozładunkiem gratis. Markowicze zaś mały upust i transport z rozładunkiem odpłatnie. Hurtownia która handlowała Markowiczami mieści się na Wrońskiej. Harasiuki zaś najkorzystniej było kupić bezpośrednio.
    I jeszcza jedna uwaga , mianowicie w Harasiukach mozna było kupic kompleksowo i ściany i strop. W Markowiczach zas nie. Ale to bylo rok temu.
    agamon

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za informację agamon.
    Mam pytanie, jak się nazywa ta hurtownia na ul. Wrońskiej w Lublinie, która handluje pustakami MAX 220.
    Z moich informacji Harasiuki i Markowicze dają podobną cenę za MAX-a, ok. 2,50 zł/szt. klasa 15. Nie wiem jakie mają upusty.
    Natomiast hurtownie w Lublinie handlujące pustakami tych wytwórni, które znalazłem to: Stalmet i Maxform. Nie wiem jakie one dają upusty.
    Będę szukał dalej i chyba będę kupował kompleksowo wszystkie materiały potrzebne do stanu surowego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony