dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie jak zagospodarować pokój??proszę o pomoc

    Mam problem: jak zagospodarować przestrzeń tego niewielkiego pokoju dziennego, w którym ma zmieścić się zarówno kącik wypoczynkowy jak i i jadalny. Poradźcie proszę. Poniżej wklejam zrobiony na szybko rysunek z wymiarami.

    [img][/img]

  2. #2

    Domyślnie

    Hmm Czyżby nie było żadnych pomysłów?? Pokój jest trudny do zaaranżowania bo jest mały, a wnęki utrudniają rozmieszczenie mebli. Raczej po prawej stronie umieściłabym niewielki stół z krzesłami. A po lewej kącik wypoczynkowy. Ale gdzie dokładnie umieścić kanapę i stolik RTV??Poradźcie Może jakaś wizualizacja?? Byłabym ogromnie wdzięczna

  3. #3

    Domyślnie

    Zrobiłam 4 wstępne wersje pokoju. Doradźcie doświadczeni forumowicze, które rozmieszczenie sprzętów jest najbardziej funkcjonalne. A może macie inne propozycje??

    Wersja 1
    [img][/img]

    rzut z góry

    [img]

    wersja 2
    [/img]

    wersja 3
    [img][/img]

    wersja 4
    [img][/img]

  4. #4

    Domyślnie

    Na mój gust (choc nie jestem fachowcem) najlepsza jest wersja pierwsza, w drugiej zastawiasz sobie kaloryfer (w trzeciej też) a ta trzecia jest chyba najmniej wygodna bo żeby dostac sie do kanapy trzeba ominąc fotel przeciskajac sie przy scianie. Jestem za opcją pierwszą

  5. #5

    Domyślnie

    Wersja 1 jest najlepsza - jedyne co bym zmienila to ustawienie stołu prostopadle do ściany, byłoby tak duzo wygodniej

  6. #6

    Domyślnie

    Mówisz dzióbek obrócony stół?? Hmm Założenie jest jeszcze takie że w razie imprezy stół i kanapa będą rozkładane

    [img][/img]

    trochę kolory zniekształciło, ale to mało istotne

  7. #7

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że w ten sposób masz wiecej miejsca i 4 osoby maja wygodniejsze dojscie, ale to tylko moje skromne zdanie. Na scianie przy stole nad stołem możesz powiesic fajny klinkiet, obraz czy co tam lubisz

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki dzióbek chyba masz rację. Nie chciałam początkowo rogówki ale chyba nie mam wyjścia, bo inne meble chyba mi nie wejdą Nie wiem jeszcze co zrobić z tą wnęką. Czy rogówka będzie oddalona od ściany czy będzie krótsza i zmieści się w tą wnękę?? A co powiecie o takim zestawieniu kolorystycznym??2 ściany jasne, 2 zielone, meble i podłoga brązowa, dodatki zielone i brązowe. Wersja 4 chyba jest najbardziej zbliżona do "prawdziwej". Nie wiem tylko które ściany pomalować na kolor zielony, czy tą na przeciw wejścia i przeciwległą, czy te na prawo i lewo od wejścia. No i waham się czy tapicerka ma być w kolorze jasnym czy może zielonym?Ehh mam same dylematy Poradźcie!! To moje pierwsze mieszkanie i mam dużo wątpliwości. A chcę uzyskać ciekawy efekt

  9. #9

    Domyślnie

    Co do kolorystyki to nie podpowiem bo nie jestem fachowcem, ale juz to ja bym pomalowała 3 sciany w jednakowym kolorze, najlepiej pastelowym a tylko jedna sciane wyeksponowała np ta przy której bedzie stół przez zastosowanie ciekawego efektu np 2 kolory. Takie efekty jak proponuje dekoral przy uzyciu szczotek, wałków lub gabek.
    W tej wnece raczej naroznik sie nie zmieści i pozostanie odsunac od siany, ale tam mozesz zagospodarować np. półeczkami poswietlanymi lub samymy półeczkami na całej długosci. Wydaje mi sie, że mogłoby byc fajnie, ale moze wypowie sie ktos jeszcze kto ma wieksze doswiadczenie. Moje opiera się jedynie na urzadzeniu mieszkania 40 metrowego a pole do popisu dopiero teraz będe miała.

  10. #10

    Domyślnie

    Twoje doświadczenie jest i tak większe niż moje. Ja nie posiadam jeszcze żadnego. Zbieram je stopniowo i uczę się od mądrzejszych. Stąd moje wszystkie pytania.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony