dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 54 z 54
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał 79mirka
    No w porzadku, juz sie nie gniewam , przeprosiny przyjete !
    Po prostu nie chcialam nikogo do niczego zachecac, a jedynie ulatwic wybor. Ja mam to juz za soba wiec wiem jak meczy bieganie po kilkunastu salonach, dlatego pozwolilam sobie udzielic wam kilku rad.
    Pozdrawiam!
    Cieszę się, ze przeprosiny przyjęte. W ramach rekompensaty zapraszam na kawę i ciastka

    Dlatego doceniamy Twoje informacje, bo nie ma to jak miec już przetarte szlaki. Ja niestety jestem jeszcze na takim etapie budowy domu, że póki co nie jestesmy w stanie nikomu jeszcze podac żadnych namiarów na wykończeniówkę. Ale mam nadzieję, że zdobędę takie informacje i za jakiś czas będę mogla się nimi podzielic z innymi - tymi, którzy byc może rozpoczną budowę lub etap wykańczania po mnie

  2. #42

    Domyślnie

    Roxy, a możesz mi napisać na ile Ci wycenił, tak z ciekawości. Rzeczywiście musiał pomylić nasze dwie sprawy, ale cóż, ja nie lubię jak ktoś jest dla mnie niemiły bez powodu, dlatego Wam o tym wspomniałam, nie mając do nikogo pretensji, warto każdy kontakt sprawdzić i myślę, że warto podzielić się później uwagami, by nie tracić czasu, którego i tak mamy niewiele pilnując wszystkiego. Pozdrawiam serdecznie, odezwę się jak znajdę coś sensownego.

  3. #43

    Domyślnie

    za tę kuchnię http://www.prv.warco.pl/rozne/ikea.pdf

    kwota 10 700

    w tym dodatkowo:
    • Szuflady „Hettich” INNO TECH SLIENT system /szt.3
    • Zawiasy „Blum” z hamulcem
    • Oświetlenie 2 halogeny
    • Kosz na śmieci
    • Wkład na sztućce

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    roxy

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    5

    Domyślnie

    Mój post to też nie jest reklama. Mirka może to potwierdzić bo to od niej dostałam namiary na pana Tomka. Ale przez telefon rozmawiałam z panem Łukaszem, to chyba bracia. Przysłali mi już wycenę moich mebli i niestety jest najdroższa ze wszystkich. Przy mojej małej kuchni różnica w cenie między najdroższą a najtańszą ofertą to 3300. Jeszcze się zastanawiam. Przy moich zdolnościach do wyszukiwania optymalnych rozwiązań (tylko z mojego punktu widzenia optymalnych bo zdązyłam się już przekonać, że czasami warto się trzymać od dawna przyjętych zasad a nie wymyślac swoje z ołówkiem w ręku i kawałkiem papieru) tym razem wolę się zdać na fachowców. Dam wam znać kiedy już się zdecyduję.

  5. #45

    Domyślnie

    Potwierdzam co napisala roxy, namiary miala ode mnie. Fajnie ze juz wszystko jasne
    A jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to za jakies dwa tygodnie bede juz miala swoja kuchnie, na zywo!!!!!!! Ale sie ciesze

  6. #46

    Domyślnie

    Potwierdzam co napisala roxy, namiary miala ode mnie. Fajnie ze juz wszystko jasne
    A jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to za jakies dwa tygodnie bede juz miala swoja kuchnie, na zywo!!!!!!! Ale sie ciesze

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał 79mirka
    Potwierdzam co napisala roxy, namiary miala ode mnie. Fajnie ze juz wszystko jasne
    A jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to za jakies dwa tygodnie bede juz miala swoja kuchnie, na zywo!!!!!!! Ale sie ciesze
    My tez ja będziemy mieli? Na fotkach?

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał roxy
    Przy mojej małej kuchni różnica w cenie między najdroższą a najtańszą ofertą to 3300. Jeszcze się zastanawiam. Przy moich zdolnościach do wyszukiwania optymalnych rozwiązań (tylko z mojego punktu widzenia optymalnych bo zdązyłam się już przekonać, że czasami warto się trzymać od dawna przyjętych zasad a nie wymyślac swoje z ołówkiem w ręku i kawałkiem papieru) tym razem wolę się zdać na fachowców. Dam wam znać kiedy już się zdecyduję.
    A jakie kuchnia ma wymiary, jesli można wiedziec?

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał smiejus
    za tę kuchnię http://www.prv.warco.pl/rozne/ikea.pdf

    kwota 10 700

    w tym dodatkowo:
    • Szuflady „Hettich” INNO TECH SLIENT system /szt.3
    • Zawiasy „Blum” z hamulcem
    • Oświetlenie 2 halogeny
    • Kosz na śmieci
    • Wkład na sztućce
    oj, to faktycznie drogo

    Ja dalam 6 tys i mam o wile wieksza kuchnie (nie wiem, czy widzieliscie moja kuchnie, jak byliscie).
    Mam jeden duzy Cargo, 5 szuflad cichych (w maych szufladkach nie widzialm sensu zakladania), 2 kosze, jeden kosznarozny (nie polecam, bede go chyba likwidowac na rzecz zwyklej polki), wklad na sztucce. 1 polke wiszaca z mleczna szyba i w chromie. kosz na smieci mam swoj .

    trzeba sie naprawde dobrze rozgladnac, bo z tego co zauwazylam nie trudno przeplacic - ja mialam juz oferty ubozsze w bajery (typu cargo, ciche szuflady itp) a drozsze o 9 tys , czyli za 15 tys
    2 polowa Wojty'ego
    mojaFOTOSFERA-mój BLOG

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojty
    Cytat Napisał smiejus
    za tę kuchnię http://www.prv.warco.pl/rozne/ikea.pdf

    kwota 10 700

    w tym dodatkowo:
    • Szuflady „Hettich” INNO TECH SLIENT system /szt.3
    • Zawiasy „Blum” z hamulcem
    • Oświetlenie 2 halogeny
    • Kosz na śmieci
    • Wkład na sztućce
    oj, to faktycznie drogo

    Ja dalam 6 tys i mam o wile wieksza kuchnie (nie wiem, czy widzieliscie moja kuchnie, jak byliscie).
    Mam jeden duzy Cargo, 5 szuflad cichych (w maych szufladkach nie widzialm sensu zakladania), 2 kosze, jeden kosznarozny (nie polecam, bede go chyba likwidowac na rzecz zwyklej polki), wklad na sztucce. 1 polke wiszaca z mleczna szyba i w chromie. kosz na smieci mam swoj .

    trzeba sie naprawde dobrze rozgladnac, bo z tego co zauwazylam nie trudno przeplacic - ja mialam juz oferty ubozsze w bajery (typu cargo, ciche szuflady itp) a drozsze o 9 tys , czyli za 15 tys
    O jakie jeszcze "bajery" warto się postrać w meblach kuchennych?

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    wojty a dasz namiar na te kuchnie?
    nie cierpię oszustów

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    ja też pięknie proszę
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    ja też pięknie proszę
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    ja też pięknie proszę
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony