dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie wycena blachodachów na dach

    moja mama chce zmienić pokrycie dachu na obecnym budynku i na nowych dostawionych pomieszczeniach.

    byłem wczoraj w firmie w Grębocinie koło Torunia, mają w promocji Blachodachówkę PRUSZYNSKIEGOKRON 350/20 w cenie 25,10zł/m2 (brutto) i w jak jest w gazetach i od znajomych to w promocyji daja rynny (same korytka rynnowe) na cały dach!!! nawet kuszace ale w rzecywistości okazało sie ze dają po 12m na każdą stronę dachu, czyli jak ktos ma łaczną długoś dachu (jak w naszym przypadku) np. 50m to daję mu tylko 24m a za resztę czyli 26m musi zapłacić.

    a więc tak:

    Łącznie powierzchnia dachu ma około 210m2 (zdjęcia poszczególnych pokryć zamieszcze poniże, to tylko rysunki w paincie ale się troche spieszyłem bo na czasie zalezy!!!!!) i koszt samej balchodachówki wyniusł w zaokrągleniu 5300zł a pozostałe rzeczy wyszło 5700
    do tych rzeczy zaliczają się:
    1. pozostała długość ryniem (bo dodstaliśmy tylko 24m z obiecanych tydzień wczesniej całości na cały dach, bo facet wiedząc ze mamy dach o powierchni około 200m2 nie powiedział nam że dostaniemy TYLKO 24m), kolanka, rynny spustowe i postałe rzeczy które sa potrzebne do orynnowanie dachu
    2.obróbki blacharskie w do balchodachówki (ale nie oryginalne tylko jakies z metra robine robione przez kogos tam zaprzyjaźnione ale podobno z tej samej blachy), wkręty, wiatrownice, gąsiory, pasy nadrynnowe i podrynnowe (wszystko wykonane tak jak wspomniałem wczesniej nie gotowce tylko wykoname przez kogoś ale niby z trej samen blachy bo niby tańsze) itd....

    czyli za dach o powierzchni około 210m2 łaczny koszt wyszedł 11000zł

    to nie za dużo czy cena w sam raz????

    prosiłbym o szybką odpowiedź bo niestety czas nas nagli

    dziekuje i pozdrawiam wszystkich

    mam nadzieję że napisałem w miarę czytelnie i jasno i że zrozumieliście o co mi chodzi zamieszczam niżej fotki



  2. #2

    Domyślnie

    czyżby mi nikt nie był wstanie pomóc

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    A jakiej pomocy potrzebujesz? Otrzymałeś jakąś ofertę idź do innej hurtowni i poproś o wycenę. Porównasz i podejmiesz decyzję. Ja osobiście radzę rozważyć pokrycie dachu dachówką cementową np. firmy BRAAS. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony