dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie jaki kolor do oliwkowych ścian?

    Jaki kolor wykładziny do jasno oliwkowych ścian i mebli w kolorze wenge?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Ja- bym wybrał jakiś pasujący

    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    To ma być wykładzina dywanowa?? Może brązowa albo jakaś jasna kremowa

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Tak, dywanowa. Jedna propozycję miałam: bordowa...

  6. #6

    Domyślnie

    Dzisiaj nalozyłam lniane spodnie , koloru ecru. Do tego oliwkową lnianą szmizjerkę. Zestaw kolorystyczny super. Myślę, żę spisze się również w Twoich pomieszczeniach
    Grazia-Ol

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Bez?
    Nie bierz ciemnej wykladziny widac na niej karzdy pylek kurzu, cos jasnego, moze wlasnie taki kolor jak sciany, nie konecznie jednokolorowa... Moze jakas mieszanka kolorow, takich jak juz masz w pomieszczeniu...

  8. #8

    Domyślnie

    A dlaczego chcesz wykładzinę dywanową? Mam w obecnym mieszkaniu we wszystkich pokojach dziennych. Nie polecam - siedlisko brudu i kurzu. Żadne szorowanie nie pomaga ani specjalne odkurzacze. A mam raczej ciemne wykładziny, wzór niejednolity. A już wcale nie wyobrażam sobie utrzymywać w porządku wykładziny beżowej czy kremowej. W przyszłym mieszkaniu wolę już niepolecane panele

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    a ja mam w mieszkaniu wykładziny i jest ok. Mała ma 3 lata i non stop siedzi na podłodze bawiąc się, rysując...na panelach jest strasznie zimno.

  10. #10

    Domyślnie

    ja bym dała coś jasnego.. śmietankowego, jasny beż
    może i sie będą bardziej brudziły ale za to dają wrażenie przestronności i są takie "przytulne"

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzebiuszka
    ja bym dała coś jasnego.. śmietankowego, jasny beż
    może i sie będą bardziej brudziły ale za to dają wrażenie przestronności i są takie "przytulne"
    Szczerze odradzam jasną wykładzinę przy dzieciach!
    Soczki, czekoladki, pisaki...itp itd
    lepiej coś "maziatego"

    Jeśli chodzi o dobór koloru to najlepiej wziąśc do sklepu np kawałek listewki pomalowanej farbą (ta od sciany)
    I to przykładac do każdej wykładziny w sklepie. Nie ma lepszej metody Aga - Któreś połączenie na pewno cie przekona!

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Paulka, dobry pomysł!!!

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Aga - i co wybrałaś?
    ja właśnie jestem na takim etapie - pomalowaliśmy sypielnię na oliwkowy i przymierzam się do jakiejś beżowej wykładziny podłogowej

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    Ja do oliwki wziąłbym capuccino albo albo coś w deseń naturalnego lenu

    Całuski

    Sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    oj, pokazcie ten oliwkowy kolor! zobacze czy u mnie podobny bedzie ja bede miala do tego bez, tolko to jakis inny - "mech" czy cos tam... wyglada jak groszek ze smietana ale umiem opisywac

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Zeljka - postaram się pstryknąć fotkę....

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie


  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Do oliwki i dodatków wenge pasowałby kolor zgaszonego bursztynu, jasnego miodu to tak dla dodania i rozweselenia pokoju lub dla zrównoważenia jasny - kolor naturalnej wełny (len?) (ja mam taką w pokoju) i do tego dodatki - lampy, obrazy w tym bursztynie.
    Ten pierwszy zestaw kolorystyczny mam w firmie - na ścianach oliwka (dość ciemna i zdecydowania), wkładzina i drzwi z ościeżnicami miodowy bursztyn a meble ciemne. Tak sobie wymyślił architekt (pomieszczenia po kapitalnym remoncie w starym budynku)

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    dabell - wiesz, cały czas myślałam o dodatkach w beżu i brązie, ale teraz dałas mi do myslenia z tym bursztynem

    u mnie ten oliwkowy/groszkowy/zielony wyszedł bo mąż się upierał.....ja tak do końca nie byłam do niego przekonana

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Jak nie zapomnę wziąść aparatu - to zobaczysz jak to wygląda.
    Na podłodze w salce konferencyjnej mamy merbau dla odmiany i do tego meble z drewna chyba palisander - treak (takie z wyraźnym usłojeniem jaśniejszego brązu)- a do tego ciemny brąz skórzane krzesła.
    Fajnie to wygląda.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony