dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Gres.
    Przed wejściem kratka metalowa.To nie Miami.Jak przychodzą śniegi to kratka spisuje się znakomicie (choć do estetycznych nie można jej zaliczyć).
    Jak już wyżej pisałam też mam taką kratkę przed drzwiami. Jest brązowa, pasuje do grzwi i wydaje mi się, że wygląda estetycznie.

  2. #22

    Domyślnie

    będą płytki ale dodatkowo przygotowane jest miejsce pod szufelkę z Centralnego Odkurzacza

    Mam nadzieje, że pomoże w utrzymaniu czystości...
    Janusz

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Jasne kremowe płytki, do tego jasna fuga (srebrnoszara Mapei), ale epoksydowa i nie ma problemu z utrzymaniem czystości. Z utrzymaniem! Co nie znaczy, że się nie brudzi lub brudu nie widać. Po prostu brud się łatwo zmywa. Dla porównania w kuchni mam takie same płytki, ale fuga zwykła Mapei i już srebrnoszarej nie przypomina. Dlatego do przedpokoju uparłam się na epoksydową i dobrze zrobiłam. Jasnych płytek nie żałuję, wiatrołap mały, drzwi ciemne - byłoby jak w borsuczej norze. Z założenia jest to miejsce 'brudne', sprzątać trzeba i tak,nawet jakby nie było widać, bo się nosi do innych pomieszczeń. Acha do tego dobra wycieraczka na zewnątrz - zawsze trochę piachu i błota zatrzyma.

  4. #24

    Domyślnie

    kurcze, a ja nie pomyslalem o kratce przed wejsciem .... i co teraz ? wykuc ? .... bo pomysl mi przypadl do gustu ....

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    No nie wiem czy nie lepiej rzucić grubą (gumową lub metalową) wycieraczkę? Jak będziesz czyścił taką zapiaszczoną wnękę? Odkurzaczem? Da się, ale pewnie mało wygodne.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony