dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87
  1. #81

    Domyślnie

    narazie jeszcze jestem, kolezanka na temat przestawiania nic nie mówiła,ale nawet jak nie wolno to ja mam to gdzies, jutro maja przyjechac panowie ze sprzętem i samochod przestawić a ja we wtorek jade{ oczywiscie zapłace za to,ale trudno innego wyjścia nie mam},znalazłam dowód rejestracyjny i co prawda nie zabiore go ze soba,ale kolezanka juz go schowała i powie,ze to a konto zwrotu pieniędzy zabrałam dowód ze soba! nie wiem czy to poskutkuje,ale spróbować warto...
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  2. #82
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Nie rozumiem, dlaczego nie działacie oficjalnie? Do kogo należy dom i brama garażowa? Czy koleżanka wynajmuje dom z garażem? Czy to jej własny? Czyja jest ziemia przed garażem?? Wiesz, bałabym się w Anglii robić coś na własną rękę. Oni są praworządni do bólu. Ale ściśle przestrzegają własności. jeżeli teren nie jest prywatny, to zawsze można zgłosić do dzielnicy (tam gdzie się płaci podatek miejscowy), że zaistniał problem z obcym samochodem. Jestem przekonana, że ci polacy żadnej umowy z nią nie mają a jeżeli są tam na dziko, wedle prawa nie istnieją. Czyli porzucili samochód przed obcą posesją. Jeżeli mają z koleżanką umowę, to musi ona zawierać, co im wolno.
    Nawiasem mówiąc, żeby przestawić CUDZĄ własność, musisz móc udowodnić, że nie ma prawa tam stać. Bo bardzo prawdopodobne, że jeszcze prywatna firma nie odjedzie, a już będzie policja.

  3. #83
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Barbossa chcesz buzi?
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS
    Nie rozumiem, dlaczego nie działacie oficjalnie? Do kogo należy dom i brama garażowa? Czy koleżanka wynajmuje dom z garażem? Czy to jej własny? Czyja jest ziemia przed garażem?? Wiesz, bałabym się w Anglii robić coś na własną rękę. Oni są praworządni do bólu. Ale ściśle przestrzegają własności. jeżeli teren nie jest prywatny, to zawsze można zgłosić do dzielnicy (tam gdzie się płaci podatek miejscowy), że zaistniał problem z obcym samochodem. Jestem przekonana, że ci polacy żadnej umowy z nią nie mają a jeżeli są tam na dziko, wedle prawa nie istnieją. Czyli porzucili samochód przed obcą posesją. Jeżeli mają z koleżanką umowę, to musi ona zawierać, co im wolno.
    Nawiasem mówiąc, żeby przestawić CUDZĄ własność, musisz móc udowodnić, że nie ma prawa tam stać. Bo bardzo prawdopodobne, że jeszcze prywatna firma nie odjedzie, a już będzie policja.

    Problem jest w tym,ze on ma tam prawo stać jak najbardziej. Ten dom został przez ich 3-kę wynajety na rok i są tam normalnie zameldowani. Ja niestety nie mam innego wyjścia bo czas mnie nagli a nie chce mi sie z nimi w głupie gadki wchodzić. Bezpośredni sądziedzi z dwóch stron pracuja i wracaja ok 17. Przecież nie wywiozę mu tego samochodu,przestawią go ja wyjade swoim a oni go w to samo miejsce wstawią( taki jest zamiar przynajmniej).Poza tym jak by zadzwoniła do właściciela domu to tamten może by zaczoł cos podejrzewać,ze ja tu niby mieszkam a mój samochód tu w garazu stoi, szczególnie ,ze jak byłam ostatnim razem to mnie widział i teraz jak znowu zobaczy to pomysli,ze może koleżanka tu mi podnajmuje. Nie chce zeby dziewczyna miała jeszcze problemy przez to wszystko.
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  5. #85
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    przechlapane.
    przynajmniej niech koleżanka będzie przy tym przestawianiu. Zawsze może powiedzieć, że to jej samochód w garażu jest zablokowany przez współlokatorów.
    Ale jeżeli wynajmują w trójkę na równych prawach, to się nie dziwię, że tamci byli źli i dali ci odczuć. Płaciłaś przez ten czas, co u niej mieszkałaś, jako czwarta???

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS
    Ale jeżeli wynajmują w trójkę na równych prawach, to się nie dziwię, że tamci byli źli i dali ci odczuć. Płaciłaś przez ten czas, co u niej mieszkałaś, jako czwarta???
    Daj spokój, przecież na krótko przyjechała jako gość, a jeszcze im kasę pożyczyła na ślub.
    Trzymaj się Aha!

    Pozdrawiam
    zielony_listek

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS
    przechlapane.
    przynajmniej niech koleżanka będzie przy tym przestawianiu. Zawsze może powiedzieć, że to jej samochód w garażu jest zablokowany przez współlokatorów.
    Ale jeżeli wynajmują w trójkę na równych prawach, to się nie dziwię, że tamci byli źli i dali ci odczuć. Płaciłaś przez ten czas, co u niej mieszkałaś, jako czwarta???
    po pierwsze to ja tam przyjechałam do koleżanki na wczasy, nie płaciłam bo nie musiałam płacić, pożyczyłam im pieniądze na slub i mój samochód prawie cały czas stał przed garażem. Oni garażowali swój{ zresztą nic dziwnego bo tam mieszkają} ale moja koleżanka płaci tyle samo i też miała prawo pozwolić mi raz na jakiś czas wstawić samochód do garażu. Zachowali sie jak świnie i tyle....zreszta juz jest po sprawie samochód został przestawiony, wyjechałam swoim i mogę spokojnie do domu jechać.
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony