dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1

    Domyślnie Co macie na parapetach w kuchni?

    Stary wreszczie zabrał się ze swoimi narzędziami z kuchni i zrobiło się jakoś tak.... strasznie pusto na parapecie. Mam do zagospodarowania 2 metry i szukam pomysłów na aranzację. Pliiiiz!

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Aniu, może zioła w doniczkach, pojemniki z przyprawami lub po prostu kwiaty. U mnie stoją trzy takie same doniczki z kwiatami (aktualnie ustąpiły miejsce helloweenowej dyni )
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  3. #3

    Domyślnie

    Gładkość, czystość, asceza.
    Precz z reklamami na Forum! Zagłosuj...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Ojjj, jak ja bym chciała mieć takie problemy
    U mnie niestety każda płaska powierzchnia porasta rzeczami w sposób zupełnie samoistny i muszę się baaardzo pilnować, żeby jakoś wyglądała

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał OK
    U mnie niestety każda płaska powierzchnia porasta rzeczami w sposób zupełnie samoistny
    Wymień chociaż 3

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    bałagan, bałagan, bałagan

    Sprzątam, ale w bałaganieniu jestem szybsza niż w sprzątaniu
    Na parapetach, poza bałaganem, obowiązkowo jakieś kwiatki, w kuchni dodatkowo ziółka w doniczkach i stojaczek z przyprawami

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania
    Cytat Napisał OK
    U mnie niestety każda płaska powierzchnia porasta rzeczami w sposób zupełnie samoistny
    Wymień chociaż 3
    No bałagan, to podstawa Np. pilniczek do paznokci (bo zawsze musi być pod ręką) rachunki, rachuneczki, świstki, plastry (bo zawsze muszą być pod ręką), wykałaczki, drobne pieniądze , kalkulator , miarka, kartki świąteczne, długopisy, lista zakupów... Aniu proponuję jednak kwiatki lub ziółka
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mam Buddę drewnianego, wazon z suszonymi kwiatami i serwtki bambusowe zwinięte, oraz świecznik. To trochę za dużo. Na drugim parapecie, który jest jednocześnie blatem mam kocie miski (mąż tam postawił i zostały) i rozmaryn w doniczce.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja mam busz
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    ja mam kwiaty i od czasu kiedy na kilka godzin wyłączyli nam prąd, dużą świeczkę taką z wtopionymi plastrami cytryny i ziarnkami kawy. Ważne, że jest pod ręką.

  11. #11

    Domyślnie

    a ja mam radio żeby nie było mi smutno podczas gotowania a także kwiatki i długopisy z karteczkami,aby można było szybko coś zapisac np.listę zakupów

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    świeczkę z ziarnkami kawy
    Też mam taką na parapecie, ale nie w kuchni. I też w towarzystwie innych świeczek

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    u nas po tej awarii świeczki stoją w każdym pomieszczeniu. Tak, w razie czego.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał joola
    Cytat Napisał ania
    Cytat Napisał OK
    U mnie niestety każda płaska powierzchnia porasta rzeczami w sposób zupełnie samoistny
    Wymień chociaż 3
    No bałagan, to podstawa Np. pilniczek do paznokci (bo zawsze musi być pod ręką) rachunki, rachuneczki, świstki, plastry (bo zawsze muszą być pod ręką), wykałaczki, drobne pieniądze , kalkulator , miarka, kartki świąteczne, długopisy, lista zakupów... Aniu proponuję jednak kwiatki lub ziółka
    Joola, co do drobiazgu Wszystko się zgadza od pilniczka do paznokci począwszy, na liście zakupów skończywszy - a zawsze na zakupy, to już zapomnę zabrać Czasami jeszcze laptop
    A już myślałam, że tylko ja tak mam Wszystko pod ręką

  15. #15

    Domyślnie

    A ja myślałam, że tu chodzi o to czy mamy marmur, drewno, konglomerat czy jeszcze coś inne No ja mam wszystko -a w zasadzie codziennie co innego. Dzisiaj np mam szkatułkę z kluczami domkowo-samochodowo-piwniczno-działkowymi, miarkę zwijaną 5metrową-zawsze muszę miec pod ręką jak lece na budowe robic kontrolę , telefon, pomadkę ochronną i gwarancję od akumulatora, który mąż wczoraj kupił

  16. #16

    Domyślnie

    Świeczka to super pomysł! Skorzystam, jeśli można.
    Co jeszcze nietypowego i przydatnego można tam trzymać?

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania
    Świeczka to super pomysł! Skorzystam, jeśli można.
    Co jeszcze nietypowego i przydatnego można tam trzymać?
    ja na przykład poza kwiatkami oczywiście, mam jeszcze małe radio
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  18. #18

    Domyślnie

    A u mnie łapka na muchy , butelka z wodą do podlewania kwiatków

  19. #19

    Domyślnie

    u mnie misko-koszyk na owoce (duzy), ewentualnie jak się nie mieszczą to jeszcze jakaś miska "owocówka", jakieś trzy pamiątkowe świnki (porcelanowe),
    szklana "deska" - tez na podręczne warzywa czy owoce, dzbanek- wazonik na koperek czy pietruszkę. .... szerokie mam te parapety - tak mam teraz
    a w domku mam takie ładne drewniane i węższe - gdzie ja te owoce pomieszczę (dobrze, ze świnki są małe...)

    dopisuję - przed chwilą byłam w kuchni: mam jeszcze koszyk z orzechami - nieuzywanymi, bo czasami tam śpi kot

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony