dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 59 z 59
  1. #41
    BEATA-BETI
    Guest
    BEATA-BETI

    Domyślnie

    Moja mama również ma blat połączony z parapetam,wygląda bardzo fajnie a do tego właśnie wielkość robocza jest dużo większa.U siebie też mam zamiar tak zrobić.Postaram się zrobić i wstawić zdjęcie.

  2. #42

    Domyślnie

    Izat, ja mam właśnie takie lądowisko w narożu z blatu 120cm i nie wygląda źle.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr J.
    Izat, ja mam właśnie takie lądowisko w narożu z blatu 120cm i nie wygląda źle.
    a z czego masz zrobiony blat??
    możesz wkleić jakieś zdjęcie??
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  4. #44

    Domyślnie

    Blat z płyty, jak się zastanawiam teraz , to nawet nie wiem , z czego ta płyta, chyba laminowana wiórowa. Minusem jest to ze szerokie blaty są dużo droższe, a większość odpada , bo nikt nie robi szerokich blatów w kuchni na 120.

  5. #45

    Domyślnie

    ostatnio robiliśmy coś takiego. Blat połączony z parapetem, w sumie wyszło miejsce na szybki posiłek.






    www.arsgranit.pl
    [email protected]

  6. #46

    Domyślnie

    Ja też tak mam i bardzo polecam.

  7. #47

    Domyślnie Re: blat i parapet w jednym

    Ja mam dość ciasną kuchnię, okno wąskie, ale za to głęboko osadzone.
    Wygląda to tak (zdjęcie sprzed pół roku, troche się teraz zmienił wystrój - ale blat bez zmian):



    pozdrawiam
    zielony_listek

  8. #48
    BEATA-BETI
    Guest
    BEATA-BETI

    Domyślnie

    Zielony_listek

    Na zdjęciu widać kawałek twojej kuchni ale w "fajnym klimacie" jest zrobiona.

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja też tak mam :


  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał BEATA-BETI
    Zielony_listek

    Na zdjęciu widać kawałek twojej kuchni ale w "fajnym klimacie" jest zrobiona.
    Miło mi, że Ci się podoba
    Najważniejszym meblem jest dębowy stół po mojej Babci i do niego starałam sie dopasować klimat całej kuchni. Zresztą mój chłop uważa, że powinnam się urodzic sto lat temu (on woli nowoczesne meble).

    Pozdrawiam
    zielony_listek

  11. #51

    Domyślnie

    Zielony listku - czy możesz zdradzić co masz na ścianie? jakieś zbliżenie? Kojarzę, że widziałam Twoje zdjecia na forum gazety, ale jak zwykle - nie można znaleźć kiedy są potrzebne ...

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasial70
    Zielony listku - czy możesz zdradzić co masz na ścianie? jakieś zbliżenie? Kojarzę, że widziałam Twoje zdjecia na forum gazety, ale jak zwykle - nie można znaleźć kiedy są potrzebne ...
    To jest zwykła płyta mdf 12mm pomalowana farba akrylową. Docięłam kawałki mdf-u (wg wymiaru) w OBI, potem wyfrezowałam te pionowe bruzdy takim przyrządem modelarskim Dremel (mają tak z 5 mm szerokości, głębokie na jakies 3 mm) i pomalowałam (akrylówke kupiłam Fluggera i bardzo fajnie sie nią maluje).
    Początkowo myślałam o boazerii pomalowanej na szaro (podobny efekt) - ale płyta mdf jest lepsza bo prostsza w montażu (jedna całość), cieńsza (12 mm grubości przymocowane bezpośrednio do ściany) i łatwiej wymyć (nie ma aż takich zakamarków, właściwie to tylko przy kuchni czasem musze zmyć jak pochlapane). Jeszcze powinnam uzupełnić koło chlebaka kawałek, bo widac ścianę, ale jakos sie nie moge zabrać...


    Szczerze mówiąc to juz jak się zastanawiałam nad tym rozwiązaniem z płytą zobaczyłam podobne wykończenie na ekspozycji Fabryki Wnętrz. Nawet o cenę zapytałam, ale mnie po prostu powaliła

    Nie mam pod ręką żadnego zdjęcia, jak chcesz to mogę w domu cyknąć zbliżenie.

    Pozdrawiam
    zielony_listek

  13. #53
    BEATA-BETI
    Guest
    BEATA-BETI

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielony_listek
    Cytat Napisał BEATA-BETI
    Zielony_listek

    Na zdjęciu widać kawałek twojej kuchni ale w "fajnym klimacie" jest zrobiona.
    Miło mi, że Ci się podoba
    Najważniejszym meblem jest dębowy stół po mojej Babci i do niego starałam sie dopasować klimat całej kuchni. Zresztą mój chłop uważa, że powinnam się urodzic sto lat temu (on woli nowoczesne meble).

    Pozdrawiam
    zielony_listek
    Zdecydowanie jestem z twojej epoki ale mój mąż absolutnie nie chce staroci w domu.Postaram się wcisnąć coś z duszą do mojego domu, teraz łączy nowoczesność z klasyką.

  14. #54

    Domyślnie

    A na jakiej wysokości macie ten blat pod oknem?

  15. #55
    BEATA-BETI
    Guest
    BEATA-BETI

    Domyślnie

    To jest blat u mojej mamy, zaczyna się na 83 cm + grubość blatu.
    Jest bardzo wygodny.
    [img]
    [/img]

  16. #56

    Domyślnie

    polecam bo praktyczne i ładne

  17. #57

    Domyślnie

    U mnie pan zaczął montować kuchnię w poniedziałek. I ... masakra - źle dociął blat. Następne podejście w piątek. Też będę miała blat na równi z parapetem. Głębokość około 90 cm.

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał beatca
    A na jakiej wysokości macie ten blat pod oknem?
    U nas góra blatu jest na 93 cm, ale oboje jesteśmy wysocy.

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał beatca
    A na jakiej wysokości macie ten blat pod oknem?
    U nas góra blatu jest na 93 cm, ale oboje jesteśmy wysocy.
    U mnie wypadnie też ok. 93-94 cm, bo też jestem wysoka - zresztą specjalnie mi okno podnieśli, żeby blat wypadł wyżej

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony