dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    Widzę, że odnowiła się stara dyskusja. Do tej pory funkcjonują pewne mity na temat wanien z hydromasażem, czyszczenia, dysz, sensu zakupu itp.

    Od tamtego czasu zmieniło się dużo t.j. pojawiło się mnóstwo chińskiej tandety - nie mylić z dobrymi chińskimi produktami. Tandeta taka jest robiona jak najtańszym kosztem, nie używa się AKRYLu, pompy zużywają potężną ilość energii, lecz zamieniają ja w hałas i buczenie zamiast ciśnienie na dyszach. Układ wodny zaczyna śmierdzieć po kilku użyciach a wanna żółknie. Rozwiązanie jest proste - kupujcie wanny od firm, które posiadają odpowiednio dużą ofertę (nie 5 - 15 modeli na krzyż). Kupujcie od firm, które cenią swoją opinię i posiadają fachową wiedzę na temat każdego jej elementu - jeśli przedzownicie do firmy i będzie Wam się wydawało iż rozmawiacie ze sprzedawcą z targu dóbr wszelakich, należy odpuścić. Ważne jest obejrzenie wanny przed zakupem, możliwość jej uruchomienia, sprawdzenia danego modelu czy też podobnego z tej samej serii. W tej chwili są dostępne produktyw okolicach 5tyś zł, które oferują dużo więcej niż dwa alata temu. Nie bójcie się i nie bierzcie pod uwagę opinii osób, które korzystają z wanny zakupionej w Castoramie lub też w pseudosalonie łazienek, który oferuje produkty holenderskie (made in China, firma Krzak).


    P.S. Szukajcie w internecie - zawsze taniej niż w salonie łazienek.


    Odsyłam do bardzo ciekawego wątku:
    http://forum.muratordom.pl/wanna-z-h...du,t102245.htm

    Pozdrawiam
    Grzesiek

  3. #23

    Domyślnie

    Dzięki za link, ciekawa lektura, która tylko utwierdza nas w rezygnacji z wanny hydromasażem

  4. #24

    Domyślnie

    Proszę przeczytać ponownie wszystkie wypowiedzi - starannie nakreśliłem w tym wątku czego powinniśmy unikać i co zrobić, aby kupić wannę w hydromasażem z której będziemy zadowoleni.




    BK
    taka zwykła wanna z hydromasażem nie nadaje się do kąpania naszych małych brudasków,więc jej zakup jest bezcelowy.
    Dlaczego taka wanna nie nadaje się do kąpieli dzieci? Dzieciaczki uwielbiają głównie kapiel perełkową Z wanny takiej można zwyczajnie korzystać, nie uruchamiając masażu wodnego. Nie musimy również napełniać wanny do czujnika poziomu wody. W wannach można używać środków myjących, pieniących (niektóre firmy zabraniają stosowania tego typu środków), więc nie wiem skąd takie przypuszczenie.


    Jeśli ktokolwiek z Was nie skorzystał z dobrej wanny, która nie działa zbyt głośno i odaje spore ciśnienie na dyszach, proszę się nie wypowiadać. Wanna nie zastąpi masażywsty, podobnie jak fotel masażowy, lecz masażysta nie zastąpi wanny pełnej relaksu, przyjemności i mile spędzonych chwil - samemu bądź w większym gronie.

  5. #25

    Domyślnie

    Może starsi z Was pamiętają z dzieciństwa takie ekrany zkładane na kineskopy czarno-białych telewizorów?
    Taki szklany ekran na górze miał delikatna barwę niebieska, w srodku kolor żółty a na dole zielony. Imitowało to telewizję kolorową. I jeżeli można było się zachwycać erzatzkolorem podczas oglądania scen plenerowych na westernach to gadające niebieskowłose o zielonych szczekach głowy w programach publicystycznych wyglądały już suurealistycznie.

    Oczywiście zarówno moja opinia o matach jak i o tych nakładkach na kineskopy jest całkowicie subiektywna.

    Pozdrawiam.[/quote]

    Hmm, nakladek nie pamiętam - u nas takich nie było
    A szkoda, bo teraz by się przydały - dawały nieco radości z oglądania właśnie programów z udziałem polityków ))

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony