dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 56 z 56
  1. #41

    Domyślnie

    Nasze ibf miały kosztować 5900 więc to jeden pieron Też dwa kominy ale mamy więcej przewodów wentylacyjnych ze względu na poddasze do adaptacji.

  2. #42

    Domyślnie

    To tak jak my mamy dodatkowo 2 przewody wentylacyjne bo będę chciała coś zrobić na poddaszu na razie chcę tam zrobić pokoik dla mojej córci do którego będzie wchodziła po drabinie ze swojego pokoju pomalowanej pod kolor pokoju, na dole będzie miała bawialnie a na górze np sypialnie czy pokój do nauki w ciszy i w spokoju.

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar andzik.78
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    3.054
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za pomoc w wstawianiu fotek. Teraz jest to naprawdę łatwe .
    Dopiero się budowa zaczyna a ja już mam dosyć.. Pozdrawiam.

  4. #44

    Domyślnie

    Cześć!
    Bardzo ładny macie domek. Nic się nie martw że nie ma dekarzy, przyjdą. Najważniejsze że folia założona i do chałupki się nie leje.
    Jestem pod wrażeniem Waszego domku. Dach faktycznie skomplikowany ale BARDZO efektowny. Gratuluję!!!

  5. #45

    Domyślnie

    Dziękuję za rewizyte, a co do dekarzy to tamci na pewno nie przyjdą już nam to powiedzieli, mamy tylko cichą nadzieję że może ci znajomi co budują domki i co położyli nam folię zlitują się i jak skończą swój to położą dachówkę u nas.

  6. #46

    Domyślnie

    OOO nikt nic nie napisał... szkoda... ale dobrze że chociaż ktoś czyta

  7. #47

    Domyślnie

    Prosze o dokładne namiary na Wasze schody strychowe. Czy zamawialiscie poprzez internet ?
    I jeszcze kominek. Ten z dwustronna szybą, którego zdjęcie wkleiliście , jest super. Czy wiecie może jaka firma ma takie w ofercie ?

  8. #48

    Domyślnie

    Schody były kupione przez allegro podaje link do jednej z aukcji tej firmy mają duży wybór http://www.allegro.pl/item257955272_...py_120x60.html
    A co do kominka to mam ich katalog w domu a teraz jestem w pracy i nie pamiętam jaka to firma, ale to była jakaś znana, jak znajdę to napiszę.

  9. #49

    Domyślnie

    Znalazłam jest to firma hark podaję link:
    http://www.hark-kominki.pl/premium/11_232.html
    Zastanawiam się tylko ile może kosztować.

  10. #50

    Domyślnie

    Gratuluję pięknego dachu - nie dziwie się, że nie możesz się napatrzeć

  11. #51

    Domyślnie

    Oj nie moge, ale to tylko widok od strony ogrodu poczekaj jak wkleje zdjecia od frontu, własnie to robię.

  12. #52

    Domyślnie

    Anaor gdzie jesteś? Co sie dzieję?

  13. #53

    Domyślnie

    Co się ma dziać, jestem cały czas, szukam inspiracji na wykończenie domu, bo do wiosny nie robimy juz nic, musimy trochę funduszy uzbierac, dlatego w moim dzienniku przerwa.

  14. #54

    Domyślnie

    Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, Świąt mile spędzonych, karnawalu szalonego, roku bardzo udanego

    komentarze i takie tam
    NAJMNIEJSZY KROK W STRONĘ CELU JEST WIĘCEJ WART NIŻ MARATON DOBRYCH CHĘCI

  15. #55

    Domyślnie

    Śliczny domek!

    Taki zgrabny. Bardzo ładnie dobrane kolorki.

    Pozdrawiam i trzymam kciuki za wiosenne postępy prac!

  16. #56

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarz teraz myślimy nad oknami żeby ładnie pasowały do tych kolorków i chyba padnie na ciemny brąz.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony