Witam wszystkich zainteresowanych na pierwszych stronach mojego dziennika budowy.

W zeszlym roku wraz z zona podjeliśmy decyzje BUDUJEMY DOM mial być maly ale ladny skromny ale komfortowy no i wygodny a do tego bedzie wybudowany z dość nowoczesnych materialów przy zastosowaniu nowatorskich rowiązań tak aby w przyszlości nosil miano domu energooszczednego, po przejrzeniu miliona projektów dwóch milionów stron internetowych wybraliśmy, typowy projekt firmy atrium PELIKAN GL310 odpowiadal nam praktychnie w 100% i byl do zaakceptowania bez wiekszych zmian.
Większosc materialów kupiem w tamtym roku tak więc pustaki stoją juz rok w tym tylko dokupilem cegly na kominy, klinkier i bloczki betonowe a i najważniejsze, dwa tygodnie temu zalalem fundamenty, teraz tylko czekam na murarzy, murować bedzie mi mój wujek ze swoją ekipą, podobno niezly fachowiec wiec mam nadzieje ze domek w szybkim tępie wzniesie się bo na lipiec zaklepany jest cieśla a po cieśli zaraz wchodzi blacharz mam nadzieje ze wszystko wypali i nasz domek niebawem ujrzy świat