dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar darekzet
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    337
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    dziś zdecydowałem ... buduje z pustaków keramzytowych

    odwiedziłem dziś fabrykę mojego wykonawcy stanu surowego (wspominałem o tym że ma też produkcję) i organoleptycznie sprawdziłem wymiary, równość i wagę wybranych pustaków (z kilku palet)
    biorąc pod uwagę że produkują też bloczki fundamentowe, stropy teriva, kształtki itd. będę miał zapewniony bezproblemowy dostep do materiałów, zero pozostałości po budowie

    cenowo też wyjdzie korzystnie bo cena za robociznę i materiał będzie "po promocji"

    odwiedziłem dziś też 2 domy budowane 3 i 2 lata temu z keramzytu, właściciele są zadowoleni i niepotwierdzili mitów o kruchości czy problemach z bruzdami pod instalacje

    dzięki wszystkim za cenne porady

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Duży Boban
    Wysoko oceniam samodzielność i umiejętność korzystania z funkcji "szukaj"
    Zapominasz o jednym, dużo osób nowych pojawia się na forum i ich doświadczenia też są istotne.

  3. #23

    Domyślnie

    Porotherm 25 - prawdopodobnie najlepszy. Sam z tego zbudowałem. Keramzytobeton, BK, Max to wszytko też może być. Domy z ceramiki jednak osiągają najwyższe ceny.

    Pozdr,

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    z pewnością najdroższy, niewiele poza tym
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  5. #25

    Domyślnie

    a dlaczego nie cegła pełna?
    same korzysci: od ocieplanie jest styropian lub wełna
    funkcje konstrukcyjna budynku można zrealizowac budujac ze zwyklej cegły - mur może byc wtedy cienszy
    Otrzymujemy budynek o duzej akumulacji cieplnej a ponadto w przypadku dużego przeszklenia mamy tzw. ciepłą sciane.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał arktyk
    Porotherm 25 - prawdopodobnie najlepszy. Sam z tego zbudowałem. Keramzytobeton, BK, Max to wszytko też może być. Domy z ceramiki jednak osiągają najwyższe ceny.

    Pozdr,
    Najprawdopodobniej najlepszy to jest Carlsberg.
    aedifico
    "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
    A.M. Neville "Właściwości betonu"

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony