dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    [quote="dandi3"]
    Cytat Napisał markdottir
    to ja jeszcze dorzucę:



    GADAJ SKĄD TO MASZ ????????????????????? OZŁOCĘ JAK POWIESZ GDZIE MOŻNA TO KUPIĆ
    To jest fajne rozwiazanie siedzisko dalabym pod oknem a szafe na scianie...bardzo w moim stylu

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie


    chciałabym osiągnąć efekt podobny po fotki. Czyli ścianę - jak trawertyn ale szarą i takie fajne płytki... Widzieliście może podobne? No i jak zrobić taką ścianę?

  3. #23

    Domyślnie

    markdottir znalazł a ja wiem kto to robi http://www.tommebel.prv.pl/. i wejść na zakładke katalog mebli a następnie komody A tak na marginesie to rewelacja.

  4. #24

    Domyślnie

    bardzo fajne mebelki, ważne , że z litego drzewa . Mnie spasowały krzesla w stylu ludwika
    Nie jest błędem błąd popełnić, ale błędu nie naprawić

  5. #25

    Domyślnie

    jakiś czas temu BRW mial dosc duzy wybor wiatrołapów. Wiem, ze opinie są różne bo sama kuchni nie polecałam, ale wiatrołap jest ok, znajomi mają i są zadowleni. A i ceny nie powodują " "

  6. #26

    Domyślnie

    słabo widać ale po prawej stronie pod schodami jest szafka na buty z przesuwanymi drzwiami robiona na zamówienie , koszt takiej szafki 3 tyś zł

  7. #27

    Domyślnie

    Witam,

    gdzieś tu wcześniej przeczytałam o tej stronce - www.przedpokoje.pl - sklep miał być czynny, ale ciągle nie jest...

    Czy ktoś z Was może kojarzy kto jest producentem tych mebli http://www.przedpokoje.pl/KATALOG_LHOMBRE_2008.pdf
    nic nie mogę znaleźć o firmie L'Hombre, a mają ciekawe szafki z siedziskami.

    A jakby ktoś jeszcze coś podobnego szukał:




    w sklepie: www.ingaro.pl znalazłam je chyba w najlepszej cenie.[/img]
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  8. #28

    Domyślnie

    U mnie tak to wyszło:

    szafa w wiatrołapie


    szafka na buty i szafka do siedzenia nad ktora jeszcze beda zamontowane takie deski z haczykami do powieszenia ubrań

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Julienx - bardzo ładna ta szafa i pomysł z szafką do siedzenia super: zawsze taszczę gdzieś buty gdzie usiąść można to pewnie bym na schodach siadała bez takiej szafki u siebie w domu
    Można wiedzieć czy to kupiłeś/-aś (i gdzie) czy robiłeś/-aś na zamówienie?

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    my mamy kolonialna szafke z szufladami na buty i do kompletu taboret. a wieszak niestety stalowy, na bardziej dizajnerski (swedese tree np) jeszcze nie uzbieralam...


  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    double post

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    my mamy kolonialna szafke z szufladami na buty i do kompletu taboret. a wieszak niestety stalowy, na bardziej dizajnerski (swedese tree np) jeszcze nie uzbieralam...


  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał markdottir
    to jest rewelacyjny pomysl moze kolor i styl szafy troszke inny dobiore ale wielkosc i ulozenie - swietne !! dzieki markdottir za wrzucenie tej fotki
    i ta miekka poducha pod tyleczkiem orzy zakladaniu butow

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony