dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Czy każdy TV LCD można powiesić na ścianie?

    No właśnie mam problem: musze kupić telewizor, przy czym telewizor MUSI wisieć na ścianie (nie ma innej opcji, ściana na której ma zawisnąć jest usytuowana na trasie "przechodniej", nie da się tam postawić szafki, bo obijałabym sobie o nią nogi). Wybór padł na LCD 32 cale Samsunga. Tyle tylko, że na stronie internetowej Samsunga nie jest dokładnie wskazane czy dany model da się powiesić na ścianie. Przy niektórych jest wskazane, że jest "możliwość powieszenia - system Vesa", a przy innych modelach nie ma takiej informacji - czy to oznacza, że takiego modelu nie da się powiesić? Akurat przy tym modelu, który upatrzymałam nie ma takiej informacji.
    Problem dla mnie jest spory, bo będę kupować przez internet i boję się, że kupię model, którego nie będę mogła powiesić
    Próbowałam podpytać o to powieszenie w zwykłym sklepie z RTV i tam mi powiedziano, że każdy model Samsunga da się powiesić
    TV ma wisieć na takim "wieszaku":
    http://www.ceneo.pl/1591239
    Bedą bardzo wdzięczna za opinie znawców tematu

  2. #2

    Domyślnie

    Da się powiesić bez problemu.

  3. #3

    Domyślnie

    Tylko powiedz to głośno i wyraźnie jak będziesz kupował.
    Jak kupowałam 2 lata temu LCD-ka to pan zachwalał, jakie to fantastyczne rozwiązanie jak tv wisi na ścianie (mnie to akurat trząchało, bo mam elegancką półkę pod tv) no i otwieram to piękne cienkie pudło w sklepie i sprawdzam, co jest w środku, no i pytam się, gdzie są te blaszki, wkręty, mocowania i inne bajery co pozwalają tv do ściany przykręcić? A facet na to, że osobno się dokupuje bo w skład zestawu to nie wchodzi ... Ale miałam ubaw.

  4. #4

    Domyślnie

    dodam że tv wtedy kosztował 6 tyś, a oszczędzali na śrubkach za 50 zł.

  5. #5

    Domyślnie

    Mynia pynia, no własnie nie mogę tego powiedzić gdy będę KUPOWAŁ i to nie tylko dlatego, że jestem kobietą
    Będę kupować przez internet i nie bardzo będzie z kim pogadać. Moge wprawdzie zadzwonić i spróbować dopytać, ale nie ludźmy się: taki sklep handluje setkami typów różnego sprzętu i często na oczy ogląda jedynie pudło, w które ten sprzęt zapakowano - nie ma tu co liczyć na rzetelną informację. A co do tego, że "wieszak" muszę kupić osobno to wiem, już sobie nawet taki upatrzyłam, tez w necie, mam nadzieję, że jedno do drugiego będzie pasować.

  6. #6

    Domyślnie

    taaa...my tez kupowalismy wieszak,ale nie kosztował on 50 zł...
    Dla mnie wieszak to był wieszak,zamocowac na scianie,do niego przykrecic telewizor i gotowe!
    Ale nie-okazało sie ze tymi wieszakami mozna kierowac w dół,w gore,na boki i trzeba wybrac jaki,i czy ma sie krecic tylko do gory,albo tylko na boki,albo jeszcze niewiem jak
    Naszczescie zajał sie tym moj maz

  7. #7

    Domyślnie

    juka11 zdradź ten symbol tv to Ci pomogę

  8. #8

    Domyślnie

    Commor, upatrzyłam sobie model Samsung 32 cale LE32A330.
    Ale jeśli znasz się na tych telewizorach i masz lepsze propozycje w podobnej cenie to doradź coś. Rzadko oglądam TV i nie zależy mi na super jakości. Nie muszę podłączać nic do TV, filmy DVD oglądam na kompie, kina domowego nie posiadam - nie zależy mi więc na jakichś konkretnych złączach w TV. A wieszak do TV mam upatrzony taki jak w linku w pierwszym poście, ale też moge zmienić (tylko nie na Vogel za 600 zeta )

  9. #9

    Domyślnie

    Miałem kilka lat powieszonego na ścianie 32 cale na prostym Vogelsie http://allegro.pl/item482165018_uchw...s_vfw_132.html.

    Niestety do każdego tv trzeba podłączyć przewód i nie myślę tu o zasilaniu, chociażby kabel antenowy....

    Powiesić to jedno ale najważniejsze to wpuszczenie kabli w ścianę. Można to wcześniej zaplanować i będzie bardzo ładnie, jak lcd wisi i nic pod nim nie ma.

    Ten wieszak co sobie znalazłaś na ceneo to jest do regulowania, że można telewizor odchylić od ściany.

  10. #10

    Domyślnie

    A wracajac do pytania glownego , kazdy LCD da sie powiesic na scianie . Kup sobie jakis , dokup do niego zawieszenia , bo standartowo ma podstawke i zawies go sobie . Ja mam Samsunga , bo Microsoft polecal go do Xboxa .

  11. #11

    Domyślnie

    Commor, oczywiście, że kabel antenowy trzeba podłączyć, mialam na mysli to, że nie potrzebuję jakichs specjalnych złączy, wtyków itp., których mnóstwo w opisie poszczególnych modeli.
    Wieszak jest regulowany, bo taki ma być, chcę mieć możliwość oglądania Tv nie tylko z kanapy stojącej naprzeciwko TV, ale też z innego kąta pokoju.
    A co do wpuszczenia kabli w ścianę to wiem, że mnie to czeka, ale to żaden problem, trochę roboty i po sprawie. Szczerze powidziawszy liczyłam na jakąś fachową poradę z Twojej strony odnośnie modelu, skoro prosiłes o jego podanie, czy to dobry wybór czy może nie bardzo, a nie o przypominanie o rzeczach oczywistych ale ok, dzięki.
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi, skoro da sie powiesić każde LCD to zamawiam to upatrzone

  12. #12

    Domyślnie

    Hmmm, na temat gustów i przede wszystkim modelu tv się nie dyskutuje bo nawet najdroższy telewizor kupiony nowy, w chwili rozpakowania w domu jest już starym modelem . Przecież z tego co napisałaś Prezydenta (czasami) chcesz zobaczyć........

    Ten Twój model do "wypasionych" nie należy ale są też słabsze modele

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony