dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 86
  1. #1

    Domyślnie DRZWI INVADO - opinie, zdjęcia, modele, uwagi, użytkowanie

    Witam, Właśnie przymierzamy się do wyboru drzwi. Podobają mi się drzwi INVADO, szczególnie modele TORINO lub ROMA. Czy ktoś może ma takie drzwi? Jak z ich jakością?

  2. #2

    Domyślnie

    Akurat tego modelu nie mam. ale te które mam naprawde sie sprawdzają. Poza tym, chcieliśmy inne szkło niz to, które oferują w katalogu, zadzwonilismy, dowieźliśmy to, które nam sie podobało i wstawili. Świetna obsługa, a drzwi bardzo dobrej jakości-dobrze izolują hałas-mam porównanie z innymi ,na które skusiliśmy się w supermarkecie. Poza tym są w pomieszczeniu bardzo mocno urzytkowanym i wyglądają jak nowe. Polecam.

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo się cieszę. Przyznam że oprócz wyglądu podoba mi cena tych drzwi, ale bałąm się że może są kiepskie. Ile płaciłaś za drzwi i z jakiej masz serii?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Ja jeszcze nie mam, ale mam mieć
    Zamówiliśmy Scorpio Widziałam na żywo w sklepie. Dość solidnie wykonane, cena rozsądna. Jak się będą sprawować, to ci powiem za jakieś 2 miechy jak się wprowadzimy
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  5. #5

    Domyślnie

    Moje Domino i D'artagnan czekają na montaż. Wyglądają na solidne..

  6. #6

    Domyślnie

    My także zamówiliśmy tę markę. Kosztowały nas 200 zł/sztuka, bo niedaleko nas producent wstawił jakąś nadprodukcję do komisu i jak pasuje ci akurat wymiar, kierunek otwierania, szybki i w ogóle model to są tam po takiej cenie wszystkie jak leci. My z 8 sztuk, 6 kupiliśmy na miejscu a 2 musimy domówić. Jak ktoś będzie zainteresowany to podam namiary.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał askaaa
    Moje Domino i D'artagnan czekają na montaż. Wyglądają na solidne..
    Ech bardzo mi sie podobaja Domino... ile kostowały Cię askaa ?

    Wisia podaj namiary, gdzie co jak...?

  8. #8

    Domyślnie

    Kupowałam w Radlinie (woj. śląskie) w firmie NOVA, jest ona podana jako dystrybutor Invado na stronie producenta. Tel. do nich: 32 750 84 16. Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki, ale ja już tych Invado nie biorę... jak mam wydać 1700 na fornir i szkło to wolę wydać 1000 u stolarza za lite...

  10. #10

    Domyślnie Drzwi wewn. invado- do użytkowników

    Proszę napiszcie jak Wam się sprawują drzwi, czy jakość jest zadawalająca. Jestem zainteresowana wzorem Gemini.
    Dziękuję za odpowiedź.
    Izabelam

  11. #11

    Domyślnie

    Witam ja posiadam drzwi Invado Scorpio i jak dla mnie to najbardziej trafny wybór. Bardzo ładnie wykonane oglądałem cllasena niejednokrotnie i z jakością wykonania nie ma co porównywać co najmniej o półkę niżej. więc polecam drzwi tej firmy.




  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Podobnie jak przedmówca, mam Invado Scorpio. Jak na taką cenę jest to dobry wybór Ja jestem zadowolona.
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  13. #13

    Domyślnie

    Ja właśnie skończyłem montaż u siebie na górze 4 sztuk modelu Torino - jakość naprawdę zadowalająca - zero problemu. Z czystym sumieniem mogę polecić.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał fato
    Witam ja posiadam drzwi Invado Scorpio i jak dla mnie to najbardziej trafny wybór. Bardzo ładnie wykonane oglądałem cllasena niejednokrotnie i z jakością wykonania nie ma co porównywać co najmniej o półkę niżej. więc polecam drzwi tej firmy.



    W jakim kolorze masz te drzwi - kasztan ?
    Ile kosztowały drzwi z ościeżnicą ?

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Opos
    Cytat Napisał fato
    Witam ja posiadam drzwi Invado Scorpio i jak dla mnie to najbardziej trafny wybór. Bardzo ładnie wykonane oglądałem cllasena niejednokrotnie i z jakością wykonania nie ma co porównywać co najmniej o półkę niżej. więc polecam drzwi tej firmy.



    W jakim kolorze masz te drzwi - kasztan ?
    Ile kosztowały drzwi z ościeżnicą ?
    Tak dokładnie kolor drzwi to kasztan a jeśli chodzi o cenę to z ościeżnicą regulowaną kosztowały 729 zł komplet.

  16. #16

    Domyślnie

    Rowniez mam Invado. Kupilam drugi raz ten sam model drzwi tej firmy (kiedys firmowane byly przez KOSZ-a). W porownaniu do tych sprzed kilku lat widze niewielką roznice w lakierowaniu - te pierwsze byly supergladkie, na tych nowych sa miejsca, gdzie mozna wyczuc "chropowatosci" forniru. Wydaje mi sie, ze kładą teraz mniej lakieru. Zareklamowalismy to - uznali reklamację i zaproponowali spory rabat. Mysle, ze te chropowatosci wygladzą sie pod wplywem srodkow pielegnacyjnych typu Pronto. Niemniej za tą cenę jakość jest nadal bardzo zadowalająca.

  17. #17

    Domyślnie

    hustawek mogę prosić o fotkę twoich drzwi, właśnie się nad nimi zastanawiam.

  18. #18

    Domyślnie

    Jestem bardzo zadowolona. Też drugi raz wzięłabym te same. U góry mam Domino fornirowane dąb bielony,jak dla mnie o wiele fajniejsze od ciemnych i co ważne łatwe w urzymaniu czystości. Na dole Dartagnan Solei orzech( również przesówne). Naprawde fajne

  19. #19

    Domyślnie Re: Drzwi wewn. invado- do użytkowników

    Cytat Napisał izabelam78
    Proszę napiszcie jak Wam się sprawują drzwi, czy jakość jest zadawalająca. Jestem zainteresowana wzorem Gemini.
    Dziękuję za odpowiedź.
    Mam drzwi inado model gemini jestem z nich bardzo zadowolony. Są bardzo starannie wykończone a obawiałemn się czy nie będa miały jakis wad bo nie oszukujmy się to nie sa jakieś super hiper. Ale uważam że w tej cenie to bardzo dobry wybór. Moge wysłać fotki jak wyglądają w ścianie podaj mi maila moze byc na priv.
    Potrzebujesz połozyć płytki, zrobić łazienkę itp. pisz na PW.

  20. #20

    Domyślnie

    Ja mam Aquarius i Taurus, to jest okleina Enduro, ta sama co w Gemini. Ja mam kasztan. Po roku użytkowania są w porządku.
    Reklamowałam je na dzień dobry, ale wszystko zostało wymienione. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, zwłaszcza że stosunek ceny do jakości wypada bardzo dobrze. Co ciekawe, kilkoro odwiedzających bez żadnego przymusu pochwaliło, że mamy ładne drzwi.

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony