Cytat Napisał finlandia
Facet27,
termin to wyłącznie deklaracja (lub jak kto woli- zobowiązanie) producenta.
"wiosna i duża ilość budujących" to tylko interpretacja jednej z kupujących..
W każdej firmie jest to indywidualne i odzwierciedla:
- plan produkcji,
- ilość zamówień,
- stan zapasów materiałów itd.
Termin producenta to jedno - termin sprzedawcy to drugie. Transport fabryczny to nie kurier jeżdżący po każej budowie a montazyści to nie pogotowie ratunkowe czekające na wezwaznia..
Myślę że Twoja interpretacja była zbyt pochopna.
Porat? Sorry, nie spotkałem się z tą firmą.. może coś wiecej na temat jej produktu?
słuchaj nie musisz mi o tym psac dobrze o tym wiem sugeruje jedynie że jest to wymówka producenta, który nie potrafi dotrzymac terminu, o planach, zamówieniach i podobnych rzeczach tez nie musisz mnie informowac znam ten temat bardzo dobrze, Porat to litrówka chodziło mi o Portę w której palnowania sa 2 razy w tygodniu a po kazdym otrzymujemy info co i w jakim terminie sie produkuje s ato praktycznie stałe terminy a klientowi podaje sie ten z ostatniego potwierdzenia, porządna firma jest w stanie utrzymac termin bo ma odpoweidnie moce przerobowe i porządnych ligistyków. Mam jescze do Ciebie pytanie skąd wiedza na temat plityki rabatowej sprzedawców, tak sie skałda że ja dostarczam towar na budowy i do sklepów i coraz częściej moi klienci próbują negocjowac dodatkowy upust z tytułu że daja wieksze rabaty klientom, którzy wykorzystując kryzys i mniejszą sprzedaż staraja się wynegocjować dla siebie jak najlepsze warunki.
Pozdrawiam