dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 7
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 138
  1. #81

    Domyślnie

    Ciekawe pytanie. Ja osobiście będę miała drzwi takie same jak do innych pomieszczeń. Do garderoby będzie wchdziło się z korytarza znajdującego się w części nocnej domu,


    ale,


    marzyły mi się kiedyś drzwi lustro..

    Takie wielkie lustro w ciężkiej ramie rzeźbionej montowane jak komandor.

    Koleżanka wejście do pokoju pracy - takiego za sypialnią małego gabineciku ma zrobione z nowoczesnego obrazu. Obraz jest na 2 metry wysoki, zamontowany do drzwi przesuwanych. Takie tajemne przejście za obrazem. Ciekawe rozwiązanie.

    Może kogoś natchnie
    No więc byłam inwestorem matko boska... "wybudowałam" EMILKĘ

  2. #82
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał arien
    Ale drzwi z koralikow czy takie saloonowe- pomijajac watpliwa jak dla mnie etstetyke- nie spelnia raczej swojej funkcji. Nie boisz sie, ze rzeczy w garderobach bez solidnych drzwi beda sie bardziej kurzyc?
    Pomijając estetykę
    Garderoba powinna być wentylowana - bo albo się będzie kurzyć, albo będzie tęchnąć
    U mnie koraliki (tymczasowo miały być ) odpadły ze względu na kota Już widzę, jaką miałaby frajdę moja kocica, jakbym jej taką koralikową zasłonkę fundnęła Ona na bank by była szczęśliwa
    Stanęło na łamanych - sama je sobie zmontuję

  3. #83

    Domyślnie hhmmm

    Hhhhmm, a co powiecie na temat zasłony ze sznurków.
    Są takie gotowe tańsze produkowane przez Wisan, albo droższe firmy ADO. I ten sam materiał można by zastosować w oknie na zasadzie firanki, albo zasłony (jak kto woli).
    Pojedyńczo albo podwójnie (w zależności od preferowanego efektu przysłonięcia).
    Tylko zastanawiam się czy wtedy powieszenie takiej zasłony sznurkowej byłoby na karniszu, czy może w inny sposób ...

  4. #84
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    W IKEA jest system zasłon panelowych:
    Zasłony wiesza się na prowadnicach, jak drzwi przesuwne.
    Poza tym prostym rozwiązaniem jest roleta (najtansza - bambusowa).

    W ostatniej "Dekoratorni" wykonywano drzwiczki do spizarni z fragmentów parawanu. Ale użyli drewnaniego, ażurowego parawanu indyjskiego, więc to tanie nie było

  5. #85

    Domyślnie

    khaldum - ja mam właśnie takie wielkie lustro . Garderobe mam z wejscia z przedpokoju i na scianie ogromne lustro takie wrażenie ( duzo osob jest zaskoczona jak otwieram i tam jest garderoba) . Polecam efekt fajny

  6. #86

    Domyślnie

    Ja wejścia do garderoby mam z sypialni. Drzwi mamy takie jak w westernach tylko ciut wyższe, jest i wietrzenie i odizolowanie pomieszczenia. Dla mnie super, są śliczne, chociaż musimy poprawić zawiasy bo nie można ich zostawić otwartych, ale myślę że to poprawimy

  7. #87
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jasabar
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    jo na i ochikarka może byście się pochwaliły swoimi wejściami do garderoby - tak wizualnie -fotkami. Pliiis

  8. #88
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    ...wyciągam stary temat!

    Ktoś ma może u siebie drzwi przesuwane w kasecie (np. Eclisse) i może powiedzieć, jak się to sprawuje?
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  9. #89

    Domyślnie

    ja chce miec drzwi ukryte: taki tajny pokoj za regalami z ksiazkami ,niestety nie wiem jaki mechanizm trzeba miec, zeby mozna bylo taki regal z przesunac.

    Moze ktos widzial cos takiego?

  10. #90

    Domyślnie

    ja mam drzwi do garderoby łamane z mechanizmem ktorego wogole nie widac z zewnatrz..teraz poszukuje drzwi szklanych przesuwnych.klimek mnie powalil cena..za 170 szer krzyknal 9000 tragedia najchetniej w okolicach lodzi

  11. #91

    Domyślnie

    Cytat Napisał anetka82
    ja mam drzwi do garderoby łamane z mechanizmem ktorego wogole nie widac z zewnatrz..teraz poszukuje drzwi szklanych przesuwnych.klimek mnie powalil cena..za 170 szer krzyknal 9000 tragedia najchetniej w okolicach lodzi
    A może porozmawiaj z tą firmą www.polskidom.com.pl

  12. #92

  13. #93

    Domyślnie

    moje drzwi do garderoby




  14. #94
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Janusz75
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Anetka82, podobają mi się te drzwi. Gdzie zamawiałaś? Możesz zdradzić koszt?

  15. #95
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaloosa
    ja chce miec drzwi ukryte: taki tajny pokoj za regalami z ksiazkami ,niestety nie wiem jaki mechanizm trzeba miec, zeby mozna bylo taki regal z przesunac.

    Moze ktos widzial cos takiego?
    No pewnie że tak - w masie filmów o starych zamkach z ukrytymi korytarzami

    A na serio - nie mam pojęcia, myślę że trzeba byłoby zapytać jakiegoś sprytnego stolarza, bo taki ciężar to musi być niezły mechanizm, żeby łatwo się przesuwało

  16. #96

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janusz75
    Anetka82, podobają mi się te drzwi. Gdzie zamawiałaś? Możesz zdradzić koszt?
    zamawialam drzwi do szafy z serii walencja (bfm) takie mamy tez lozko,ceny nie pamietam, ale mozna sprawdzic na stronie.mechanizm to salice i kosztowal ok. 160zl. drzwi zamontowal pan ktory robil nam garderobe bez zednego problemu.

  17. #97
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Janusz75
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał anetka82
    Cytat Napisał Janusz75
    Anetka82, podobają mi się te drzwi. Gdzie zamawiałaś? Możesz zdradzić koszt?
    zamawialam drzwi do szafy z serii walencja (bfm) takie mamy tez lozko,ceny nie pamietam, ale mozna sprawdzic na stronie.mechanizm to salice i kosztowal ok. 160zl. drzwi zamontowal pan ktory robil nam garderobe bez zednego problemu.
    dzięki, na pewno wykorzystam ten patent

  18. #98
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    w każdym pokoju będę miała garderobę i tez włąśnie myślę, jak to rozwiązać
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  19. #99

    Domyślnie

    Nasza garderoba jest małym pokoikiem (3x3m), do którego wchodzi się z sypialni, więc mamy normalne drzwi takie jak do każdego pokoju. Rozwiązanie całkiem wygodne, a za drzwiami jest jedyna zamykana szafa na pościel, ręczniki, firany itp.
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  20. #100
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie


    My mamy takie.

Strona 5 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony