Witam

Podejrzewam, ze ceny beda bardzo zroznicowane. Zalezy, czy "plot" murowany bedzie w calosci z kamienia, czy bedzie podczepiany do wymurowanego wczesniej muru z "bloczka", czy bedzie to "plot" z litego kamienia czy tez z tego, co ja osobiscie nazywam "okleina" kamienna i z kamieniarstwem ma tyle wspolnego co puszczanie modeli do pilotazu.

Jest Pan/Pani w o tyle dobrej sytuacji, ze mieszkacie w poblizu gor, a z tego co wiem to jest w tamtych okolicach duzo "goralskich" ekip kamieniarskich z ktorymi mozna sie dogadac co do ceny wykonania.

Moglbym sie podjac takiej budowy, ale musialbym wiedziec troche wiecej, zeby podac chociaz zarys ceny

Podaje swojego mail'a jesli chcialby Pan/Pani przeslac wiecej informacji lub obejrzec troche zdjec prac mojego wykonania.

[email protected]

Pozdrawiam

EDIT...

W ktoryms z tematow znalazlem wykonawce-fantaste Za m2 ulozenia kamienia polnego "zaspiewal" 400PLZ

Za m2 kamienia- piaskowiec, skala wapienna- biore zazwyczaj 180-200 zlotych na prostej scianie. Za slupki- 280 PLZ/m2
Wszelkie inne rzeczy i cudaki przeliczam na godziny pracy lub dogaduje sie z inwestorem.