dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Dachówka Creaton Czarny w dobrej cenie (Kraków)

    Może to zabrzmi jak spam, ale od razu mówię że nie mam w tym żadnego interesu.

    Rozmawiałem dzisiaj z "moim" składem budowlanym na temat klinkieru. No i przy okazji pan zaproponował mi dachówkę Creatona CZARNĄ (tylko i wyłącznie) w promocyjnej cenie tzn. niewiele droższą niż Euronit który ja mam zamiar kupić.

    Ponieważ już dawno zdecydowałem z żoną, że dach ma być brązowy, więc zostaję przy Euronicie, ale może ktoś z szanownych forumowiczów byłby zainteresowany.

    Więcej szczegółów bezpośrednio w składzie. Namiary podam na priva.
    Damian

  2. #2

    Domyślnie

    a jaki creaton - karpiówka, zakładkowa?
    angoba, glazura?

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    alice

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    518
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    jakie ceny i jaki typ?

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    ...

  5. #5

    Domyślnie

    Aż musiałem zadzwonić i dopytać

    Nazywa się toto "kerafanka" (piszę ze słuchu), angoba, barwiona w masie. Cena ok. 3,05 netto. Dodatkowo w promocji propoponują akcesoria dachowe z dużym rabatem.

    Z tego co patrzyłem to wyglądała raczej na błyszczącą, ale nie przyglądałem się dokładnie a i pokój nie był super jasny.
    Damian

  6. #6

    Domyślnie

    Zakładkowa (nie karpiówka).
    Damian

  7. #7

    Domyślnie

    kerapfanne, zakładkowa solidna dachówka w zorem podobna do Robena
    cena faktycznie atrakcyjna, kwestia ilości,
    jak ktoś potrzebuje to warto

  8. #8

    Domyślnie

    Cena bardzo dobra. Mam identyczną na swoim dachu, kupiłam ją w zeszłym roku - przed skokiem euro i oczywiście z vatem 7% za 3.38 netto! Jeżeli ktoś lubi ciemne dachy to polecam - bo muszę przyznać niezbyt skromnie , że dach mam piękny

  9. #9

    Domyślnie

    czy ktoś z forumowiczów skorzystał z tej oferty?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał nnatasza
    Cena bardzo dobra. Mam identyczną na swoim dachu, kupiłam ją w zeszłym roku - przed skokiem euro i oczywiście z vatem 7% za 3.38 netto! Jeżeli ktoś lubi ciemne dachy to polecam - bo muszę przyznać niezbyt skromnie , że dach mam piękny
    Nnatasza, a drogo Cię wyniosły gąsiory i inne akcesoria? Twój dach nie wygląda na skomplikowany. Z moich doświadczeń (zrobione wyceny różnych dachówek na mocno połamany dach, około rok temu) wynika, że u Creatona koszt różnych zabawek, zwłaszcza takich jak czwórniki jest horrendalny (dużo więcej niż u innych producentów!). Jeśli ktoś ma dużo załamań, niech koniecznie żąda wyceny z wszystkimi dodatkami, żeby wyrobić sobie pogląd na koszt.
    Tomasz M.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomasz M.
    Nnatasza, a drogo Cię wyniosły gąsiory i inne akcesoria? Twój dach nie wygląda na skomplikowany.
    Gąsior sztuka 24zł brutto.
    Trójnik - 342 zł ! - ale potrzebowałam tylko 3 sztuki!

  12. #12

    Domyślnie

    Tomasz N,
    w jakimś innym poście było o cenach akcesorii dachowych
    sama dachówka jest cenowo zbliżona do Rupp czy Wiekora, ale dodatki znacznie się różnią na niekorzyść Creatona.
    często spotykanym rozwiązaniem jest dachówka Creatona np, angoba miedziana a dodatki Wiekora też angoba miedziana - ok. 50% oszczędności
    problem jest tylko z gwarancją gdy wykonawca spieprzy robotę lub po zimie coś się dzieje z dachówką, bo Creaton nie uwzględnia wtedy reklamacji.
    pytanie tylko jak często są reklamacj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony