dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 86
  1. #21

    Domyślnie

    hustawek mogę prosić o fotkę twoich drzwi, właśnie się nad nimi zastanawiam


    [/quote]

  2. #22

    Domyślnie

    super. Widzę że zamieniłeś szybki na matowe. Też mam tak w planie.

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Może ktoś jeszcze dopisze swoje uwagi? Musze się na coś zdecydować a Invado podobają mi się i z wyglądu i z ceny.

  4. #24

    Domyślnie

    Ja zamówiłam Sagittarius, czekam na realizację to dam znać. Miały byc Morena, ale jak zobaczyłam ten model na wystawie to zmieniłam decyzję. Aż się boję jak będą wyglądały w ciemnej okleinie. Zdecydowaliśmy sie na tą firmę, bo sąsiad ma już 2 lata i sobie chwali, nic złego się nie dzieje, solidnie wykonane i wyglądają ładnie - a przy tym cena

  5. #25

    Domyślnie

    My mamy drzwi Invado - sztuk 15 w całym domu.
    Model Gemini w pokojach, w łazienkach Aquarius, do kotłowni, garażu itp. pełne bez szkła.
    Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni -za taką cenę jakość bardzo dobra (nasze modele należały raczej do tańszych), potwierdzam, że całkiem nieźle wyciszają.

  6. #26

    Domyślnie

    A ja mam spore zastrzeżenia co do jakości wykonania drzwi Invado - więcej w wątku: http://forum.muratordom.pl/dobre-drz...ne,t158181.htm
    Dotyczy to modelu D'artagnan Plus w naturalnej okleinie dębowej - duże różnice w odcieniu okleiny między poszczególnymi elementami, otwór pod szyld zamka wc wycięty jak pod klucz (podłużny) w efekcie typowy kwadratowy szyld nie zakrywa w całości otworu. Nie wiem też czy znany jest ogólnie sposób mocowania zawiasów w drzwiach Invado: skrzydła przychodzą z trzema zawiasami, ościeżnice z dwoma. Klient lub montażysta wykręca środkowy "niepotrzebny" zawias, w otwory wkłada dołączone zaślepki i gotowe Ogólnie skończyło się na dużym rabacie, ale drugi raz raczej nie zdecydowałbym się na tę markę...

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi. Jestem zdecydowana.

  8. #28

    Domyślnie CZy ktoś ma drzwi Invado???

    Planuje zakupić drzwi Domino 4 oraz Scorpio wenge/orzech.
    Czy ktos ma takowe? Jaka jakośc? Fotki mile widziane

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Ja nie mam

    Tu jest wątek o drzwiach wewnętrznych i doświadczeniach użytkowników, jak masz czas to sobie poczytaj:

    http://forum.muratordom.pl/jakie-drz...ighlight=drzwi


  10. #30

    Domyślnie

    Ja mam - klasyczny wzór, nazwy nie pomne. Identyczny model mam tez w mieszkaniu, ale kupiony gdy Invado nazywalo sie jeszcze inaczej. Powiem tak - podobaja mi sie niezmiennie, ale ich jakosc spadła (mam w koncu porównanie). Pocieszające natomiast jest to, ze bez mrugniecia okiem przyjmuja i realizuja reklamacje (w naszym przypadku tak bylo).

  11. #31

    Domyślnie

    ja tez planuje zakup tych drzwi ... na allegro mozna je teraz dostac za niecale 300zl ( scorpio, gemini itp. ) a jakosc wydaje sie calkiem ok jak na taka cene

  12. #32

    Domyślnie Drzwi wew. Invado, czy ktoś uzytkuje?

    Czy ktoś z was ma drzwi wewnętrzne Invado? Jesli tak to jak wygląda z jakością i czy jesteście zadowoleni?

  13. #33

    Domyślnie Re: Drzwi wew. Invado, czy ktoś uzytkuje?

    Cytat Napisał mia123
    Czy ktoś z was ma drzwi wewnętrzne Invado? Jesli tak to jak wygląda z jakością i czy jesteście zadowoleni?
    Ale okleina czy fornir? Ja mam okleinowe od kilku tygodni, na razie ok. Zobaczymy jak będą wyglądały po dłuższym użytkowaniu i jak dzieci z wakacji wrócą

    Podejdź sobie do Obi czy Castoramy, tam je powinni mieć, to osbie zobaczysz.

  14. #34

    Domyślnie

    chyba kupie okleinowe, chociaż fornirowane bardzo mi się podobają. Widziałam je już na żywo i bardzo mi się podobają, ale zastawiam się jak wyglądają po dłuższym użytkowaniu. Słyszałam, ze fornir prościej uszkodzić, podobno jest bardzo delikatny, czy to prawda?

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał mia123
    chyba kupie okleinowe, chociaż fornirowane bardzo mi się podobają. Widziałam je już na żywo i bardzo mi się podobają, ale zastawiam się jak wyglądają po dłuższym użytkowaniu. Słyszałam, ze fornir prościej uszkodzić, podobno jest bardzo delikatny, czy to prawda?
    Nie wiem, bo mam okleine I co do tej okleiny, to jak chyba każda, wielkiej wytrzymałości to to nie ma. Ale jak już pisałem, drzwi mam dopiero kilka tygodni i nie były jeszcze testowane przez dzieci, więc na razie trudno mi coś więcej powiedzieć.
    Z drugiej strony nie ma co oczekiwać cudów, jeśli drzwi kosztują ok 400zł z ościeżnicą (pełne)

  16. #36

    Domyślnie Re: Drzwi wew. Invado, czy ktoś uzytkuje?

    Cytat Napisał mia123
    Czy ktoś z was ma drzwi wewnętrzne Invado? Jesli tak to jak wygląda z jakością i czy jesteście zadowoleni?
    mam fornirowane.. jestem zadowolona.

  17. #37

    Domyślnie

    Mam fornirowane, venge. Są bardzo ładne ale fornir jest strasznie delikatny. Jeszcze nie mieszkam, wszystkie drzwi są już przerysowane. Drugi raz bym ich nie kupiła mimo, że bardzo mi się podobają.

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał prystelka
    Mam fornirowane, venge. Są bardzo ładne ale fornir jest strasznie delikatny. Jeszcze nie mieszkam, wszystkie drzwi są już przerysowane. Drugi raz bym ich nie kupiła mimo, że bardzo mi się podobają.
    ja mam orzech i dąb bielony od roku i nie wiedzę żeby był jakiś bardzo delikatny, ale może się nie znam..

  19. #39

    Domyślnie

    Ja mam dokładnie model Domino, bardzo ładny. Widocznie mam mniej szczęścia, że się porysowały. Według mnie trzeba uważać, zwłaszcza przy małym dziecku.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał prystelka
    Ja mam dokładnie model Domino, bardzo ładny. Widocznie mam mniej szczęścia, że się porysowały. Według mnie trzeba uważać, zwłaszcza przy małym dziecku.
    tez mam domino - bielony dąb i małe dziecko też jest

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony