dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie Czy coś się zmieni w Muratorze i na Forum?

    Podczas porannej prasówki natknąłem się w Gazecie Wyborczej na ten tekst.

    Odchodzi szef Muratora

    Zygmunt Stępiński - prezes wydawnictwa Murator - ustąpił ze stanowiska. Jego następca ma być znany do końca roku.

    Stępińskiego odwołano podczas poniedziałkowego zgromadzenia wspólników. Oficjalnym powodem decyzji "są różnice poglądów dotyczące strategii rozwoju wydawnictwa między właścicielem a dotychczasowym zarządem". Zbigniew Benbenek, szef rady nadzorczej wydawnictwa Murator, powiedział nam, że "różnice były zasadnicze", ale nie podał szczegółów. - To jest rzeczywiście główny powód, ale sprawa jest bardziej skomplikowana - mówi Zygmunt Stępiński. Wspólnicy powołali do zarządu Ewę Porębską (dotychczasowa szefowa miesięcznika "Architektura-murator") oraz Jacka Kosińskiego. W nowym składzie zarząd odwołał ze stanowiska dyrektora strategicznego Maję Krämer. W swoim komunikacie wydawca takich tytułów, jak "Dobre Wnętrze", "M jak Mieszkanie" czy "Zdrowie", poinformował, że nowy prezes ma być wybrany do końca tego roku. Ponad 90 proc. udziałów w wydawnictwie Murator należy do holdingu ZPR (który jest m.in. właścicielem grupy radiowej Eska oraz współwłaścicielem dziennika "Super Express").

    Stępiński był związany z wydawnictwem Murator od 1991 roku. Był założycielem tej spółki, ale jeszcze wcześniej (w 1982 roku) zakładał jej flagowy tytuł, miesięcznik "Murator". Jest również właścicielem 192 udziałów spółki, których nominalna wartość wynosi 96 tys. zł.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  2. #2

    Domyślnie

    Też przeczytałam i też jestem ciekawa, jak to wpłynie na Muratora...

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Nowy szef = nowe porządki, oby nie merytoryczne !
    A reszta, no cóż ...... jak to w Polszcze dawniej bywało !
    I obyśmy tylko zdrowi byli.
    J

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony