dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1

    Domyślnie jaki stół do małej kuchni

    Witam,

    Właśnie odebrałam meble kuchenne i mam problem z doborem odpowiednieg stołu. Chciałabym jakiś malutki symboliczny stół ale sama kuchnia tez jest mała i stad mój roblem. Może ktoś widział coś małego i ciekawego co sprawdziłoby sie w mojej kuchni?


    Zdjęcie jest zrobone w drzwiach kuchni ściana na której miałby byc stół ma 3,5 m szafka na niej to tradycyjna 80tka. Nie ma drzwi jest wycięty wejście

    [/url]

    Cała kuchnia ma ywmiary 2,2,x3,5 z tym ze jest tez komin na zabudowanej ścianie

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Odpowiedź wg mnie brzmi..żaden chyba, że bardzo Ci potrzebny. W małych kuchniach jest właśnie ten problem, że jak wstawi się coś więcej to zamiast pomagać, to tylko przeszkadza..

  5. #5

    Domyślnie

    fajne te stoliki. Ja tez mam mala kuchnie a nie wyobrazam sobie kuchni bez stolika. Duzo ciekawych pomyslow. Dzieki.

  6. #6

    Domyślnie Pytanie

    A jaki kształt stołu sprawdza się najlepiej? Chodzi mi o to zeby było łatwe dojście z każdej strony i zawzwyczaj wszystkie miejsca są zajęte a nie jedno w kącie mało używane. Generalnie lpiej postawic stół luzem czy go "przyłączyć" np dp ściany> jakie sa wasze opinie na ten temat?

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jfilemonowicz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    w małej kuchni zazwyczaj lepiej stół dostawić do ściany, lub dopiąć do ciągu kuchennego w formie podwyższenia lub obniżenia blatu kuchennego- ale tak czy inaczej radzę przemyśleć tą kwestię przed wykonaniem kuchni.
    Architekt z powołania.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie



    coś w tym stylu ma moja znajoma - pociagniety blat dalej i bez dołu - sprawdza się b. dobrze
    Pomóżmy małemu Mateuszkowi
    www.mateusio.pl

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jfilemonowicz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    przy takim rozwiązaniu trzeba wziąć pod uwagę, że standardowe krzesło będzie za niskie, a standardowy hooker za wysoki ... i szukać czegoś pomiędzy do siedzenia (bywają takie medium)
    Architekt z powołania.

  11. #11

    Domyślnie

    Albo nogi piłką podpiłować , wszystko ładnie dopasować ... - (dotyczy doboru krzeseł )

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jfilemonowicz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał MARTINA1
    Albo nogi piłką podpiłować , wszystko ładnie dopasować ... - (dotyczy doboru krzeseł )
    i sobie też podpiłować, żeby wygodnie korzystać z podpórki
    Architekt z powołania.

  13. #13

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jfilemonowicz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał MARTINA1
    Podpórki do czego ? miły panie ?
    miła Pani podpórki pod nogi, hookery zwykle takowe posiadają, skracając hookerowe nogi i nasze by wypadało troszkę ciachnąć
    Architekt z powołania.

  15. #15

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jfilemonowicz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    A i owszem każdy nowatorski pomysł powinien być przeanalizowany, ale wolę robić mebel na wymiar, lub długo szukać odpowiedniego niż klienta wymiary poprawiać

    a tak swoją drogą ... Miła Pani , ja jestem również płci żeńskiej
    Architekt z powołania.

  17. #17

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał jfilemonowicz
    przy takim rozwiązaniu trzeba wziąć pod uwagę, że standardowe krzesło będzie za niskie, a standardowy hooker za wysoki ... i szukać czegoś pomiędzy do siedzenia (bywają takie medium)
    Tylko że sporo ludzi ma blaty na niestandardowej wysokości np. 95 cm, jak ja. I wtedy problem wysokości hokera odpada. A poza tym kto powiedział że wszystkie blaty trzeba mieć na tej samej wysokości?

  19. #19

    Domyślnie

    zgadza się, ja mam blaty na 96 cm
    pomysł z przedłużeniem blatu bardzo mi się podoba, taka swojego rodzaju wyspa, albo półwysep u mnie będzie niewielki stół naprzeciw zabudowy kuchennej (będzie chyba za 30 lat jak spłacę kredyt


    (w firmie w której pracuję - produkującej między innymi krzesła zdarzały się rozmaite zamówienia np. hookery wys. 80, standard mamy 75, więc wszystko można kupić, kwestia ceny

    pozdrawiam
    Marta

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony