dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Wiem,że są lampy ogrodowe (do zastosowania też w innych miejscach) zasilane akumulatorkami ładowanymi w czasie dnia przez baterie słoneczne na nich zainstalowane, które uruchamiają się samoczynnie o zmierzchu i świecą cała noc. Moc niewielka- ale symaptyczne i czasem przydatne. Czy ktoś się spotkał z takimi w jakimś sklepie?? Gdzie?Jaka cena? Pozdrowienia-Ciekawski

  2. #2

    Domyślnie

    Wiedziałam takie lampy SOLARY w którymś z hipermaketów. Problem jest w tym, że było to jesienią ubiegłego roku i nawet nie pamiętam w którym. Wydaje mie się, że widziałam je w OBI, ale równie dobrze mogłam wiedzieć w CASTORAMIE albo ... gdzieś. W tej chwili i tak nie ma to znaczenia ponieważ nie ma ich ani tu, ani tu.
    Teraz jestem również zainteresowana - nie ma lamp. Samo życie!

  3. #3

    Domyślnie

    Moja Mama ma coś takiego. Jest tam dioda LED o podwyższonej światłości. Świeci to marnie, jedynie dekoracyjnie. Wykonanie raczej tandetne i pewnie akumulatorki po kilku (1-2) latach do wymiany. Naprawdę tylko do dekoracji. Ja bym sobie głowy nie zawracał.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Zajrzyj tu a jak mało to Ci coś jeszcze podeśle.
    http://www.ekoland4.com/lampy.html

  5. #5

    Domyślnie

    Witam.

    Na pewno sprzedaja wysyłkowo w Conradzie, ale ceny nie będa dobre
    Chyba na http://www.conrad.pl/

    Sebastian.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieki za adresy, pooglądałem i to mi wystarczy!! Chore ceny! Słyszałem o cenach 100 zł za dwie lampki- te jeszcze do zaakceptowania. Pozdrowienia Tad

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dareek

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    5

    Domyślnie

    A może zna ktoś dobrze zaopatrzone sklepy w mazowieckim z oświetleniem ogrodowym (tradycyjnym)??
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Ja widziałam, chyba w Leroy Merlin i były właśnie w takiej cenie - ok. 100 zł za dwie sztuki. Niedawno.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony