dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 78 z 78
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał madd
    Ja tez mam okno nad zlewem i to jest baaaaardzo fajne rozwiazanie. Mozna zmywac gareczki i gapic jak sasiadka zmywa
    Ty na sąsiadkę ja mam widok na piękne drzewa a w śród drzew skwerek z najgorszym menelstwem w moim miescie czasami mozna mocno sie usmiać

  2. #62

    Domyślnie

    ja tez nie chce zlewu pod oknem, moze macie jakies pomysły gdzie go ustawić?

    http://www.archipelag.pl/projekty-do...rojectMirror=1

  3. #63
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał rodan
    Cytat Napisał kirkris
    Cytat Napisał rodan
    Od 10-ciu lat posiadam zlewozmywak przy oknie a parapet jest jednoczesnie blatem i nie cierpi na tym ani moje okno ani firanka ani rolety. Problemem jest bateria podokienna - zwlaszcza jej cena moja wlaśnie dokończyła swojego żywota i nie da jej się już naprawić Zakup jej to wydatek rzędu 1400 zł wzwyż, chromowane są troszeczke tańsze ale jeżeli ma się zlew z fragranitu....
    sprawdź Pyramis Alto (cena ok 450 PLN)
    możesz podać w jakim sklepie ? jeżeli faktycznie jest taka cena to faktycznie nam dużo w "plecy" już zamówiłam necie Aglos.pl bateria franke roti fragranit cena 1350
    Pyramis jest w stali ale cena jest atrakcyjna
    np tu:

    http://www.agd-rtv.net/product_info....ece0f5638815fd

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał agabartek
    Hm.. Ale Pyramis ALTO jest tylko w stali, a wyżej wymienione nie są pod okno.. Chyba?
    Sama szukałam z granitu pod okno, ale z oferty widziałam tylko Franke..
    A może coś przegapiłam?
    popatrz na Blanco, Franke

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Napisał madd
    Ja tez mam okno nad zlewem i to jest baaaaardzo fajne rozwiazanie. Mozna zmywac gareczki i gapic jak sasiadka zmywa
    Upss,wolałabym kwiatki pooglądać niż sąsiadkę zmywającą

  6. #66

    Domyślnie

    Chodzi o to ze milo popatrzec jak ktos tez sie meczy
    Bo ja duzo garow nie zmywam, bo mam zmywarke, a ona nie

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał kirkris
    Cytat Napisał rodan
    Cytat Napisał kirkris
    Cytat Napisał rodan
    Od 10-ciu lat posiadam zlewozmywak przy oknie a parapet jest jednoczesnie blatem i nie cierpi na tym ani moje okno ani firanka ani rolety. Problemem jest bateria podokienna - zwlaszcza jej cena moja wlaśnie dokończyła swojego żywota i nie da jej się już naprawić Zakup jej to wydatek rzędu 1400 zł wzwyż, chromowane są troszeczke tańsze ale jeżeli ma się zlew z fragranitu....
    sprawdź Pyramis Alto (cena ok 450 PLN)
    możesz podać w jakim sklepie ? jeżeli faktycznie jest taka cena to faktycznie nam dużo w "plecy" już zamówiłam necie Aglos.pl bateria franke roti fragranit cena 1350
    Pyramis jest w stali ale cena jest atrakcyjna

    Dzieki za namiary od wczoraj mam już franke, ale w tym wypadku zamówię jeszce chromowaną -będzie pasowała do relingow. Franke zabiore do nowego domku. Mieszkanie i tak sprzedaje
    np tu:

    http://www.agd-rtv.net/product_info....ece0f5638815fd

  8. #68
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mhk
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    2.829
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Jatez mam zlew pod oknem - i bardzo mi siepodoba - co do okna no moze rzeczywsicei troszeczke ochlapane ale nie ma paniki

  9. #69

    Domyślnie

    ja też mam pod oknem ale dochodzi zaluzja drewniana zamontowana od sufitu i nie ma jak ochlapać

  10. #70
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał madd
    Chodzi o to ze milo popatrzec jak ktos tez sie meczy
    Bo ja duzo garow nie zmywam, bo mam zmywarke, a ona nie
    Jakież to polskie...

  11. #71

    Domyślnie

    dla użytkowników zlewu pod oknem: a gdzie okładacie pozmywane naczynia, gary?? przecież nie można ich rozkładać na stojącej na blacie suszarce bo nie ładnie to wygląda??

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Napisał stokroteczka1984
    dla użytkowników zlewu pod oknem: a gdzie okładacie pozmywane naczynia, gary?? przecież nie można ich rozkładać na stojącej na blacie suszarce bo nie ładnie to wygląda??
    ze zmywarki wprost do szafki

    A te od czasu do czasu umyte filiżanki mogą chwilę polezeć przecież na ociekaczu zlewu

  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Cytat Napisał stokroteczka1984
    dla użytkowników zlewu pod oknem: a gdzie okładacie pozmywane naczynia, gary?? przecież nie można ich rozkładać na stojącej na blacie suszarce bo nie ładnie to wygląda??
    ze zmywarki wprost do szafki

    A te od czasu do czasu umyte filiżanki mogą chwilę polezeć przecież na ociekaczu zlewu
    to prawda,od tego jest zmywarka a zlew służy mi tylko do nalania wody na zupę czy umycia warzyw czy owoców

  14. #74

    Domyślnie

    dzięki za swoje opinie, ale ja chyba nie przekonam się do zlewu pod oknem, to miejsce zostawię na blat roboczy a zlew umieszczę w rogu. zresztą zwolennikiem zlewu pod oknem jest mój mąż i dlatego rozważam wszystkie za i przeciw... ale jednak postawie na swoim

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał stokroteczka1984
    dzięki za swoje opinie, ale ja chyba nie przekonam się do zlewu pod oknem, to miejsce zostawię na blat roboczy a zlew umieszczę w rogu. zresztą zwolennikiem zlewu pod oknem jest mój mąż i dlatego rozważam wszystkie za i przeciw... ale jednak postawie na swoim
    popieram w 100% , postaw na swoim! kuchnia nie jest do tego aby na nią patrzeć , podziwiać i uprzątać wszystko żeby było ładnie, tylko do tego żeby jej używać i to wygodnie.
    Zmywarkę 60 mam od 11 lat ale często korzystam ze zlewu (narożnego 2 kom.) i w nowym domu będzie 2 kom + ociekacz i napewno nie centralnie pod oknem, jak ktos codziennie gotuje to uważam to za porażkę, wystarczy odlać ziemniaki, makaron i para na okno wali

  16. #76

    Domyślnie

    wierz mi codziennie odcedzam ziemniaki czy makaron i jeszcze nigdy nie zauważyłam pary na oknie

  17. #77
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    u nas chyba też tak będzie... ciągle rozważam wszystkie "za" i "przeciw"

  18. #78
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    U mnie byl zlewozmywak pod oknem i...juz nie bedzie Pod oknem bedzie blat roboczy

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony