dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie no i stoje przed odbiorem prac przez PKO BP

    przed remontem przyjechal facet i porobil zdjecia teraz musze zglosic modernizacje domu do odbioru przez PKO jak to wyglada czy sie czepiaja
    macie jakies doswiadczenia?
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  2. #2

    Domyślnie Re: no i stoje przed odbiorem prac przez PKO BP

    Cytat Napisał pchlistosc
    przed remontem przyjechal facet i porobil zdjecia teraz musze zglosic modernizacje domu do odbioru przez PKO jak to wyglada czy sie czepiaja
    macie jakies doswiadczenia?

    i co nikt w pko kredytu nie bral?
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie tez miałem odbiór 1 transzy. W poniedziałek zadzwoniłem że mogą przyjechać. Panio powiedziała, że w ciągu tygodnia ktoś przyjedzie. We wtorek kolejny telefon, że pan juz odebrał ten etap i moge złożyć dyspozycję o następną transzę. Jak on ro Sprawdził? tego nie wiem. Stan mam surowy zamknięty.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bart
    Właśnie tez miałem odbiór 1 transzy. W poniedziałek zadzwoniłem że mogą przyjechać. Panio powiedziała, że w ciągu tygodnia ktoś przyjedzie. We wtorek kolejny telefon, że pan juz odebrał ten etap i moge złożyć dyspozycję o następną transzę. Jak on ro Sprawdził? tego nie wiem. Stan mam surowy zamknięty.

    jasne ale ja nie mam transz a to ma byc odbior koncowy
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  5. #5

    Domyślnie

    Myślę, że odbiór końcowy wygląda tak samo. Oni, jako urząd, maja taką rubryczkę i muszą ją wypełnić, bo w razie kontroli... Ja musiałem , aby wykazać się pieniędzmi na zakończenie budowy, musiałem podpisać WSTĘPNĄ !!!!!!! umowę sprzedaży mieszkania

  6. #6

    Domyślnie KREDYT W PKOBP

    tEZ MAM ZAMIAR BRAC KREDYT W PKOBP - CZY CHCIĘLI OD CIEBIE WYCENE NIERUCHOMOSCI I JAKIE FAKTYCZNE BIORA PROWIZJE? JESLI PAMIETASZ TO NAPISZ
    malgosia

  7. #7

    Domyślnie Re: KREDYT W PKOBP

    Cytat Napisał malgosia.m
    tEZ MAM ZAMIAR BRAC KREDYT W PKOBP - CZY CHCIĘLI OD CIEBIE WYCENE NIERUCHOMOSCI I JAKIE FAKTYCZNE BIORA PROWIZJE? JESLI PAMIETASZ TO NAPISZ

    Witam, kazdy bank chce wycene nieruchomości jesli kredyt ma byc hipoteczny na zakupywanej nieruchomości - dadza ci max tyle kasy ile bedzie w wycenie - nie wiecej.
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie Re: KREDYT W PKOBP

    Cytat Napisał Agnieszka1
    Cytat Napisał malgosia.m
    tEZ MAM ZAMIAR BRAC KREDYT W PKOBP - CZY CHCIĘLI OD CIEBIE WYCENE NIERUCHOMOSCI I JAKIE FAKTYCZNE BIORA PROWIZJE? JESLI PAMIETASZ TO NAPISZ

    Witam, kazdy bank chce wycene nieruchomości jesli kredyt ma byc hipoteczny na zakupywanej nieruchomości - dadza ci max tyle kasy ile bedzie w wycenie - nie wiecej.
    Pozdrawiam

    nieprawda

    U mnie wycene szacunkowa zrobil pracownik banku.Poniewaz robilem remont to wyszlo ze wartosc nieruchomosci jako wklad wlasny stanowi 70 %.W frankach obecne oprocentowanie wynosi 2,3%.
    Prowizja jezeli sie nie myle wyniosla 1,6%
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki za informacje,
    malgosia

  10. #10

    Domyślnie Re: KREDYT W PKOBP

    Cytat Napisał pchlistosc


    nieprawda

    U mnie wycene szacunkowa zrobil pracownik banku.Poniewaz robilem remont to wyszlo ze wartosc nieruchomosci jako wklad wlasny stanowi 70 %.W frankach obecne oprocentowanie wynosi 2,3%.
    Prowizja jezeli sie nie myle wyniosla 1,6%

    Wiec jaka nieprawda - wycena byla potrzebna.
    A jesli chodzi o kwote udzielonego kredytu - ty brales inny kredyt, ja pisalam o sytuacji gdy np. kupujesz dzialke z 100% kredytu hipotecznego gdzie hipoteka jest zakupowana nieruchomosc. Wtedy wycena jest potrzebna i udzielony kredyt nie bedzie wiekszy niz kwota w wycenie .
    A jakby nie bylo - wycena potrzebna
    pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie Re: KREDYT W PKOBP

    Cytat Napisał Agnieszka1
    Cytat Napisał pchlistosc


    nieprawda

    U mnie wycene szacunkowa zrobil pracownik banku.Poniewaz robilem remont to wyszlo ze wartosc nieruchomosci jako wklad wlasny stanowi 70 %.W frankach obecne oprocentowanie wynosi 2,3%.
    Prowizja jezeli sie nie myle wyniosla 1,6%

    Wiec jaka nieprawda - wycena byla potrzebna.
    A jesli chodzi o kwote udzielonego kredytu - ty brales inny kredyt, ja pisalam o sytuacji gdy np. kupujesz dzialke z 100% kredytu hipotecznego gdzie hipoteka jest zakupowana nieruchomosc. Wtedy wycena jest potrzebna i udzielony kredyt nie bedzie wiekszy niz kwota w wycenie .
    A jakby nie bylo - wycena potrzebna
    pozdrawiam
    no moze i wycena tylko wartosc nieruchomosci podawalem ja a bank to tylko zweryfikowal(moim zdaniem na tak zwane oko)
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony