dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    e_nygma

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Skoczów okolice
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    282

    Domyślnie Okna majewski z wzmocnieniem termicznym

    Witam

    potrzebuję porady.

    Zamierzam wymienić okna w domu i przeglądam różne oferty okien a im więcej się zagłębiam w szczegóły tym więcej mam pytań i wątpliwości , wiem już na czym polega ściema z tymi profilami 6 komorowymi w cenie 5 bo niemają certyfikatu wykonania w klasie A i nie mogą mieć bo są nawet profile cieńsze niż z atestem 5 komorowe, ale nie o to mi chodzi.

    Dostałem nową ofertę na okna Majewskiego 5 komorowe z wzmocnieniem termicznym / podobne jakie stosuje firma M&S/ mają certyfikat klasy A i inne jakieś tam dopuszczenia, szyby U=1.0 a profil ze względu na to wzmocnienie ma U=1.1 czyli bardzo dobry jak na tę klasę cenową

    i pytanie czy brać pod uwagę te okna bo opinie na temat Majewskiego są różne ale nieznalazłem nigdzie opinii na temat tych nowych profili czy są dobre i trwałe

    z góry dziękuję za wszystkie opinie i rady

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie Re: Okna majewski z wzmocnieniem termicznym

    Cytat Napisał e_nygma
    ....ale nieznalazłem nigdzie opinii na temat tych nowych profili czy są dobre i trwałe....
    I takich opinii nigdzie nie znajdziesz. Dlaczego? By coś mogłoby być trwałe może powiedzieć użytkownik po kilku latach eksploatacji.
    Producent znany wiec nowy wyrób powinien z fabryki schodzić dobrze wykonany. Tylko tak można podsumować Twoje pytanie
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    e_nygma

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Skoczów okolice
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    282

    Domyślnie

    A moze sa jakies nowe opinie o tej firmie ?

    bo stare tzn z ubieglych lat to nie bardzo ale z drugiej strony firma , która robi okna od 1999r do teraz to musi robic też w miare dobre bo by już chyba splajtowała do tej pory ?

  4. #4

    Domyślnie

    To naprawdę nie ma znaczenia. Zwykły PR.

  5. #5

    Domyślnie teraz ja

    Ja mam okna Majewskiego (zainstalowane lipiec 2009). Bierz trzyszybowe U=0,6. Rzeczywiście nie ciągnie zimnem nawet od okna na taras 3mx2,2m. Daruj sobie pianki w komorach i dodatkowe komory. Rewelacja.
    Okna są pierwsza klasa.
    Johan

  6. #6

    Domyślnie Re: Okna majewski z wzmocnieniem termicznym

    Cytat Napisał e_nygma
    i pytanie czy brać pod uwagę te okna bo opinie na temat Majewskiego są różne ale nieznalazłem nigdzie opinii na temat tych nowych profili czy są dobre i trwałe
    Moja rada-bierz to co sprawdzone.

    Mój przykład - dom rodziców, 4 rok właśnie okna MS, z termowzmocnieniem. Oni zadowoleni, zero problemów. Ale znajomy nie, a żeby było śmieszniej, mają podobne okna, lecz on kupił je pare m-cy wcześniej. Miał problem w szerszych balkonach dociążonych roletą, właściwie do dziś nie chodzi to jak powinno.

    Okazało się, że jak każdy nowy wyrób, firma modyfikowała go, aż wyeliminowała tzw "błędy młodości". I powiedział mi to bez ogródek jej dystrybutor, u którego zamawialiśmy (przy okazji-warto zlecać wykonawstwo autoryzowanej, doszkolonej ekipie).

    Jeśli więc rozwiązanie jest nowe, a nie chcesz testować na sobie, szukaj tego co sprawdzone, nawet jeśli parametry nieco gorsze.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony