dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 76 z 214
Pokaż wyniki od 1.501 do 1.520 z 4265
  1. #1501

    Domyślnie Dobry wykonawca do wykończeń

    Niedawno sam szukałem solidnego wykonawcy do wykończenia mojego domu i teraz śmiało mogę polecić firmę REBUILLDING HOUSE . zajmują się kompleksowym wykańczaniem domów . spodobało mi się u nich to ,że nie musiałem się o nic martwic - materiał itd. Praktycznie dajesz klucze i odbierasz po skończonej robocie. tel. do szefa 609789082

  2. #1502
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Uwierzymy jak zobaczymy wspaniale efekty tej roboty.

    Zastanawia mnie, jak solidna musi byc firma, ktora popelnia blad ortograficzny we wlasniej nazwie. W dodatku na stronie w kazdej sekcji inna pisownia, a w kazdej niepoprawna.

  3. #1503

    Domyślnie

    no ja ich nie chwaliłem ze względu na super str. czy nazwę chyba pomyliłaś wątek detektywie

  4. #1504
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ojej, faktycznie 36368 postow na forum i jeszcze mi sie watki myla.

    Niestety Tobie pomylil sie dzial - do celow reklamowych sluzy dzial "Ogloszenia drobne".

  5. #1505

    Domyślnie

    no no małgoś nikt nie każe ci tej firmy brac . pisze jak było . zreszą ty też piszesz jak było a u ciebie było do du......

  6. #1506
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Bo dalam sie nabrac na taka autoreklame na forum, jaka Ty uprawiasz.

  7. #1507

    Domyślnie

    szkoda literek do ciebie naduszac pozdro.

  8. #1508

    Domyślnie

    Witam
    Czy ma ktos z forumowiczów namiary do firmy wykonującej instalację co, wodę, oczyszczalnię przydomową i prąd w domu? Najlepiej, gdyby była to jedna firma. No i ważna solidność i dobre ceny. Z okolic Krzeszowic, Chrzanowa.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  9. #1509
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jogibabu16

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    48
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzydlug
    Cytat Napisał Edyta M
    Cytat Napisał Erol 1
    Cytat Napisał Edyta M
    Hejka
    Jeszcze mam pytanko .... mieliscie moze kontakt z http://www.trapez-carbo.com.pl/index...na/pokaz/287/4 chce u nich zrobic wycene dachowki
    Ja miałem. Kupiłem wszystko na dach i okna dachowe.
    Rozumiem , ze wspolpraca z nimi byla ok i mozesz polecic ....
    Kupowałem w Trapez-carbo cały dach (dachówki, folię, okna dachowe, rynny).
    Wszystko było ok

    Również kupowałam wszystkie materiały na dach w trapez carbo i jestem bardzo zadowolona. wszystkie negocjacje załatwiałam z p. Arturem. Warto mieć inne wyceny - jest to dobra karta przetargowa.

  10. #1510
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie Odradzam projektanta kuchni Archidom

    Gdyby ktoś zastanawiał się nad zatrudnieniem do zrobienia projektu kuchni firmy Archidom z Krakowa www.archidom.com.pl to serdecznie odradzam. My niestety podpisaliśmy z tą firmą umowę - oczywiście płatność z góry i to niemało bo 500 zł. Co nas podkusiło?! Pan robił początkowo świetne wrażenie, wychwalał swoje umiejętności, pokazywał ciekawe realizacje i szczycił się zadowoleniem klientów. Niestety, rzeczywistość okazała się inna: projektant niezbyt pomysłowy, proponuje niepraktyczne rozwiązania, wykazuje bardzo mało własnej inicjatywy, zawala terminy, robi błędy w projektach, itp. Odradzam.
    Home sweet home!

  11. #1511
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Chciałem z tego miejsca zarekomendowac firmę od tynków Mastersystem (polecaną także przez innych forumowiczów). Co prawda, ostatecznie, zdecydowałem na inny rodzaj tynków niemniej doradztwo oraz punktualnośc zrobiła na mnie dobre wrażenie, co świadczy o profesjonalnym podejściu do POTENCJALNEGO klienta.

  12. #1512

    Domyślnie

    szukam kogoś do piorunochronu - instalacji odgromowej

    pomocy
    wybudować syna, posadzić dom, spłodzić drzewo .....
    czy jakoś tak .............

  13. #1513
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał salatar
    szukam kogoś do piorunochronu - instalacji odgromowej

    pomocy
    Może tu;
    http://forum.muratordom.pl/post3538165.htm#3538165

  14. #1514

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100
    Cytat Napisał salatar
    szukam kogoś do piorunochronu - instalacji odgromowej

    pomocy
    Może tu;
    http://forum.muratordom.pl/post3538165.htm#3538165
    wcześniej patrzyłem ale jakoś nie znalazłem
    ale już dziekuję za pomoc
    wybudować syna, posadzić dom, spłodzić drzewo .....
    czy jakoś tak .............

  15. #1515

    Domyślnie

    Widzialem juz ze ktos go polecil wczesniej - ale dodam tez swoja opinie.
    Geodeta Grzegorz Stachura z Rząski tel. 602 308 680
    Bezproblemowy, zawsze mily i wywiazywal sie z zobowiazan na czas. Mozna znalezc tanszego ale nie koniecznie lepszego

    Stolarz
    Pawel Stala z Klaja 0505718927 - bardzo ladnie wykonane schody, drzwi garazowe i kilka drewnianych dodatkow.
    Cena bardzo dobra biorac pod uwage jakosc wykonania.
    Zdjecia z jego pracy moge poslac na priva
    Zbudowałem i nic z tego nie wynika ...

  16. #1516
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Kochani !!!

    Mam wielką prośbę.

    Jeżeli ktoś stwierdzi ,że podane numery są nieaktualne , niech poda.
    Jeżeli uda mu się ustalić nowe, niech poda.
    Jeżeli ktoś korzystał z usług wykonawców z listy , proszę o opinię na + lub - .
    Informacje mogą być na PW
    Pomóżcie innym.



    Notoco
    Dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez Zbigniew100 ; 07-04-2010 o 05:19

  17. #1517
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    climber79

    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    105

    Domyślnie

    Budowa prawie skończona a dopiero pierwsza ekipa z której jestem w pełni zadowolony i którą wrzucam na białą listę - wykończeniówka generalnie - malowanie, gładzie, tynki strukturalne, tapety, drzwi, flizowanie, biały montaż, podłogi, regipsy i kto wie co jeszcze ....

    Robota wykonana super, cena przyzwoita no i kompleksowość - pierwotnie mieli mi robić tylko małą łazienkę a skończyło się na całym domu.


    Zdecydowanie biała lista - Tomasz Zgoda (i spółka) - tel. na priv

  18. #1518

    Domyślnie

    Cytat Napisał Notoco
    Stolarz
    Pawel Stala z Klaja 0505718927 - bardzo ladnie wykonane schody, drzwi garazowe i kilka drewnianych dodatkow.
    Cena bardzo dobra biorac pod uwage jakosc wykonania.
    Zdjecia z jego pracy moge poslac na priva
    Poproszę o zdjęcia.
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  19. #1519
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mozarcik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    od pewnego czasu prawie codziennie śledzę to forum. Ponieważ w czwartek zaczęliśmy na dobre budowę, chcielibyśmy się podzielić z Wami naszymi dotychczasowymi doświadczeniami. Może ktoś skorzysta. Dodam, że budujemy w gminie Michałowice.

    Zacznę od szarej listy:
    1. Studio Vento - dostosowanie zakupionego projektu architektonicznego do wymagań planu zagospodarowania terenu. Plusy: ciekawe pomysły i propozycje, praktyczne - od tej strony nie mamy nic do zarzucenia. Minusy: solidność - w zasadzie jej brak. Przeciągnięty termin (ponad 2 miesiące - bo jak Pani rzekła: nie upominaliśmy się; z końcem sierpnia mieliśmy zacząć budowę, pozwolenie otrzymaliśmy pod koniec listopada - w naszym przypadku to bardzo istotne, bo mieliśmy zrobić w zeszłym roku jeszcze piwnicę); niestety nie ma dobrej ręki do podwykonawców (instalarorów): brakuje rozwinięcia pionowego kanalizacji, brak instalacji elektrycznej w piwnicy (na szczęście zauważony jeszcze w starostwie przed wydaniem pozwolenia).

    Czarna lista:
    Enion - część administracyjna - chyba wiele dodawać nie trzeba Cóż - monopolista i wszystko jasne.

    Biała lista:
    1. Pan Koparkowy i Pan do wywozu ziemi - bracia Kasza z Młodziejowic. Tel.: 880-903-043. Robili nam drogę wewnętrzną i zakończyli w sobotę kopanie piwnicy. Goście znają się na rzeczy, terminowi, solidni, pracują do późna w nocy. Załatwiają gruz, wywożą wykopaną ziemię. Cena rozsądna.
    2. Instalaja wody: Pan Józef Nawara, tel.: 604-982-791. Solidna usługa za rozsądną cenę - wykonanie przyłącza wody. Terminowo, bezproblemowo, zgodnie z tym, co ustalono. Pan też wykonuje kanalizację w gminie, więc wiedział dokłanie co i jak załatwić w urzędzie.

    Kolejne dane po zakończeniu kolejnych etapów.

    Pozdrawiamy.

  20. #1520

    Domyślnie

    Czy ktoś może polecić ekipę do ocieplenia poddasza? Może ktoś korzystał z wcześniej podanych namiarów i chciałby się wypowiedzieć o jakości usług tych wykonawców. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Strona 76 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony