Cytat Napisał jaktokto Zobacz post
Wow, witam Panie Jacku albo rodzino Pana Jacka. 1 post na forum i juz proba obrony partactwa! Kilka sekund na google.pl i wiemy juz ze niejaka Sabina Białko mieszka w Rzasce, Pan Jacek Białko tez. Ale to oczywiscie moze byc przypadek...

Dla chetnych na email sluze zdjeciami.
Zdania ani razu nie zmienialismy podczas budowy, Pan Jacek caly czas mial zdjecie kominka na ktorym mial sie wzorowac, to on co jakis czas wymyslal preteksty do podwyzszania ceny. Jednak to, tak jak napisalem, nie bylo najgorsze, najgorsze jest to ze ten kominek jest po prostu zle zrobiony (tzn zle obudowany i bez wyczystki).

Nie zamierzam z Pania polemizowac, nawet jesli Pani post to prawda i u innych kominki sie udaly, u mnie ten Pan jest na czarnej liscie.

Prosze wziac pod uwage ze umieszczenie kogokolwiek na czarnej liscie oznacza moje skrajne niezadowolenie z jego pracy, nikogo innego na tej liscie nie umiescilem, mimo tego ze wkrotce sie do domu przeprowadzam, a wiec troche tych ekip, prob naciagania i niedorobek bylo.

Idea czarnej listy jest chyba taka zeby na kogos uwazac, patrzec mu na rece i starac sie ujac wszystko w umowie - a niekoniecznie od razu z takiego kogos rezygnowac. Przynajmniej takie zachowanie bym zalecal w przypadku tego wykonawcy.
Ja również wydałam swoją opinię, gdyż uważam, że Pan generalizował. Ale to już Pana sprawa. Co do insynuacji odnośnie rodziny, to jest Pan w błędzie. To że mam na imię tak jak jego córka niczego nie dowodzi, a wręcz przeciwnie. Według mnie to Pan próbuje coś udowodnić. Skoro Pan tak twierdzi, to szanuję Pana wypowiedź , jednak według mnie Pan Jacek jest uczciwy. Stąd moja obrona.