dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 85 z 214
Pokaż wyniki od 1.681 do 1.700 z 4265
  1. #1681
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar azalka
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    968
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Ja wprawdzie z innej grupy, bo aż ze Szczecina, ale chciałabym bardzo polecić Studio Sztuki Ogrodowej Es-Ka Projekt z Krakowa (forumowiczki Mymyk_KSK).
    W przyzwoitym terminie i na bardzo korzystnych warunkach dostałam śliczny projekt pięknego, niebanalnego ogródka, który dokładnie spełnia nasze zapotrzebowanie, pasuje do domku, działki, otoczenia i czasu, który planujemy mu poświęcić. Co istotne, przyszła realizacja "liczy się" z naszą kieszenią. Opracowanie szczegółowe, kontakt z projektantką świetny, dziewczyna przesympatyczna i kontaktowa, a jej wiedza naprawdę imponująca.
    Mąż, który moje negocjacje ogródkowe traktował z lekceważeniem, po otrzymaniu projektu przeżył szok (że taki profesjonalny) i chwali się nim wszystkim naszym znajomym, z wyciąganiem rysunków i zdjęć włącznie
    Polecam z całego serca!

  2. #1682
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    veges

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1

    Thumbs up czarna lista

    Cytat Napisał ngel Zobacz post
    Czy miał ktoś doświadczenie z firmą Gurbl Budownictwo Państwa Lenartowiczów (Węgrzce Wielkie k. Niepołomic)? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
    Gurbl - chaos, brak organizacji, notoryczne problemy z ludźmi - ciągle gdzieś coś "poprawiają" i na budowie ich nie ma, praca podwykonawcami albo ludźmi z ulicy, założę się, że pół roku na stan surowy otwarty to marzenie ściętej głowy. Prowadzący kontakt z inwestorem - Konrad - "dobry marketing" - sprzedaje się nieźle, niestety w ślad za tym nie idzie jakość. Byli zdziwieni, że mogę mieć kilkadziesiąt uwag do ich stanu surowego. Porażka....

  3. #1683
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał azalka Zobacz post
    Ja wprawdzie z innej grupy, bo aż ze Szczecina, ale chciałabym bardzo polecić Studio Sztuki Ogrodowej Es-Ka Projekt z Krakowa (forumowiczki Mymyk_KSK).
    W przyzwoitym terminie i na bardzo korzystnych warunkach dostałam śliczny projekt pięknego, niebanalnego ogródka, który dokładnie spełnia nasze zapotrzebowanie, pasuje do domku, działki, otoczenia i czasu, który planujemy mu poświęcić. Co istotne, przyszła realizacja "liczy się" z naszą kieszenią. Opracowanie szczegółowe, kontakt z projektantką świetny, dziewczyna przesympatyczna i kontaktowa, a jej wiedza naprawdę imponująca.
    Mąż, który moje negocjacje ogródkowe traktował z lekceważeniem, po otrzymaniu projektu przeżył szok (że taki profesjonalny) i chwali się nim wszystkim naszym znajomym, z wyciąganiem rysunków i zdjęć włącznie
    Polecam z całego serca!
    Ja tez tu polecalam, ale nie wiem, czy Zbigniewwo podlinkowal. Podpisuje sie pod powyzszym jak najbardziej.

  4. #1684
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2 Zobacz post
    Ja tez tu polecalam, ale nie wiem, czy Zbigniewwo podlinkowal. Podpisuje sie pod powyzszym jak najbardziej.
    Jest , jest wszystko na bieżąco

  5. #1685
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    BzykMen

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    chciałbym coś sprostowac, zapytac. piszemy tu o firmach wyrażamy opinie miedzy innymi złe jak np docent161 który wyraził sie źle o firmie P. Pszczelińskiego (cieśli) który odszedł z jego budowy. ale nie napisał on, że to co wyczyniał na budowie doprowadziło to do tego. jak z resztą nie pierwszą firmą która u niego była, a one także odchodziły. dach był wykonywany zgodnie z planem!! Ten docent161 jest oszustem i potrafi tylko oczerniac. Uważał sie za modrzejszego i wtrącał sie w robote. jak juz podkreśliłem wiecej firm miała go dosyc. wiec nie oczerniajmy firm bezpodstawnie i niech jeden gosc który sie niezna zepsuje reputacje firmy która istnieje juz kilkadziesiąt lat i nikt na nią nie narzekał. prosze o skreślenie jej z czarnej listy. bo ta firma zasługuje na to

  6. #1686
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar budziki
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Angry

    Cytat Napisał Renata.W Zobacz post
    Witam,
    bardzo prosze o kontakt uzytkowników "Kotecek" oraz " Budziki". Wiem , że mieliście Państwo nieprzyjemności z firmą PRO SAN Instal z Nowego Brzeska - podobnie jak my.
    Owszem mieliśmy bardzo duże kłopoty z ta firmą są bardzo niesolidni

  7. #1687
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aga42

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czarna lista:

    Firma Helmut z Zimnodołu kolo Olkusza. Latem 2008 robli pokrycie dachu blacha szwedzką trapezowa i w tej chwili dach kompletnie przecieka. W sypialni podstawiamy garnki, bo z sufitu kapie woda po kazdej wiekszej ulewie. Rzeczoznawca ocenil, ze firma nie nadaje się do krycia nawet stodoly, a co dopiero domu mieszklanego. Totalni partacze, zle wykoanane obrobki komina, wylaz na dach i wiele, wiele innych rzeczy. Zero kontaktu z firma.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!
    Ostatnio edytowane przez aga42 ; 14-06-2010 o 09:09

  8. #1688

    Domyślnie Ogrodzenie

    proszę polećcie kogos do zrobienia tradycyjnego ogrodzenia z siatki na fundamencie!

    widziałam wcześniej kilka próśb o namiary na wykonawców ogrodzenia a nie widziałam odpowiedzi na nie, te podane przez Zbigniewa już mam, ale przydałby się ktoś do porównania cen.

    z góry dziekuję!

  9. #1689

    Domyślnie

    Cytat Napisał veges Zobacz post
    Gurbl - chaos, brak organizacji, notoryczne problemy z ludźmi - ciągle gdzieś coś "poprawiają" i na budowie ich nie ma, praca podwykonawcami albo ludźmi z ulicy, założę się, że pół roku na stan surowy otwarty to marzenie ściętej głowy. Prowadzący kontakt z inwestorem - Konrad - "dobry marketing" - sprzedaje się nieźle, niestety w ślad za tym nie idzie jakość. Byli zdziwieni, że mogę mieć kilkadziesiąt uwag do ich stanu surowego. Porażka....
    GURBL BUDOWNICTWO

    ZDECYDOWANIE SIĘ ZGADZAM!!!
    OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM!!! JEJ MOTTO TO: DAJ ZALICZKĘ, A PÓŹNIEJ NAS NIE ZOBACZYSZ!!!
    SZEF - p KONRAD TO WIELKI BUDOWLANIEC, KTÓRY O BUDOWLANCE ZIELONEGO NIE MA POJĘCIA!!! DO TEGO OSZUKUJE NA METERIALE, ZARÓWNO ILOŚCI I CENACH. SĄ DRODZY I NIEKOMPETENTNI!!!

    ZDECYDOWANIE CZARNA LISTA!!!
    Ostatnio edytowane przez face ; 17-06-2010 o 08:07

  10. #1690
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    koliber75

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Obróbka blacharska komina

    Pan Nowak Ściejowice koło Krakowa. Robił u mnie obróbkę blacharską kominów. Kominy przeciekają na poprawki umawiał się ze mną kilkakrotnie i nigdy nie dotrzymał terminu. Niesłowny, nieodpowiedzialny (zostawił kominy na zimę bez osilikonowania) potem to zrobił ale i tak nie pomogło. Nie polecam omijać z daleka Nowaka ze Ściejowic.

  11. #1691
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mp_krk

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    539
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie Tech-Trans-Bud Kraków - UWAGA

    Ostrzegam przed firmą Tech-Trans-Bud!!! W obecnej chwili pseudo właściciel oraz pełnomocnik są nam winni ponad 40 tys zł. - wzięli zaliczki na materiały, do tej pory brak dostawy jak i zwrotu środków. Oczywiście albo nieodbieranie telefonów albo codzienne bajki że jutro będzie przelew. Sprawa skierowana na drogę sądową. Nie ulegajcie niskim cenom i obietnicom szybkich dostaw!!! Przestrzegam!!!!
    Ostatnio edytowane przez mp_krk ; 06-07-2010 o 16:26

  12. #1692
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Jezu ludzie dajcie cos optymistycznego ..... czy juz tylko partacze pracuja w Polsce ???

  13. #1693

    Domyślnie

    Czarna lista.

    Niestety sporo tych partaczy.

    Jeśli ktoś będzie budował schody, to ostrzegam przed firmą PPHU Sago z Nowej Wsi ok. Oświęcimia. Pomimo moich monitów jak i rzecznika konsumentów a ostatnio mojego adwokata firma milczy. Schody niestety nie są skończone, wykonane niestarannie i niezgodnie z planem. Sprawa trafiła do sądu.
    Aby nie być goło słownym polecam link z tego forum gdzie opisuję tą firmę i są zamieszczone zdjęcia prac wykonanych przez tą firmę.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...highlight=sago

  14. #1694
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No to ja umieszcze cos pozytywnego - ABRAM Przeprowadzki. Bardzo fajna firma, niedroga, rozsadna Pani odpowiada na maile, polecam.

  15. #1695
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bruno1001

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witaj Edyta! Bardzo długo tu nie gościłem aż do dzisiaj- gdyż chce podzielić się z Tobą nowinami w sprawie p. Kiełtyki i jego nieszczęsnej firmy KARIMAR. Otóż ...po tym jak oszukał mnie i wyłudził kilkanaście tysięcy zł. postanowiłem,że nie popuszczę mu tego i nawet jeśli nie odzyskam tych pieniędzy to ostrzegę innych ludzi przed ta nieuczciwą firmą.Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda następująco: P. Kiełtyka jest postawiony w stan oskarżenia, toczy się sprawa przeciwko niemu, na rozprawy dowożony jest z zakładu karnego( jestem bardzo zadowolony z tego,że nie odpowiada z wolnej stopy, tylko siedzi), udało się znaleźć więcej osób pokrzywdzonych i mam nadzieję,że przy wspólnych siłach, już wkrótce p. Kiełtyka usłyszy wyrok skazujący go. Pozdrawiam!!!

  16. #1696
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Hej Bruno1001
    Mam nadzieje , ze po tym incydencie nie trafiles juz na innych nieuczciwych " FACHOWCOW " i spokojnie budujesz Swoj domek .
    Pozdrawiam i sloneczka zycze

  17. #1697

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bruno1001 Zobacz post
    Witaj Edyta! Bardzo długo tu nie gościłem aż do dzisiaj- gdyż chce podzielić się z Tobą nowinami w sprawie p. Kiełtyki i jego nieszczęsnej firmy KARIMAR. Otóż ...po tym jak oszukał mnie i wyłudził kilkanaście tysięcy zł. postanowiłem,że nie popuszczę mu tego i nawet jeśli nie odzyskam tych pieniędzy to ostrzegę innych ludzi przed ta nieuczciwą firmą.Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda następująco: P. Kiełtyka jest postawiony w stan oskarżenia, toczy się sprawa przeciwko niemu, na rozprawy dowożony jest z zakładu karnego( jestem bardzo zadowolony z tego,że nie odpowiada z wolnej stopy, tylko siedzi), udało się znaleźć więcej osób pokrzywdzonych i mam nadzieję,że przy wspólnych siłach, już wkrótce p. Kiełtyka usłyszy wyrok skazujący go. Pozdrawiam!!!
    Mam podobny problem z innym człowiekiem z Jastrzębia. Człowiek jest zatrzymany w areszcie, przyznał się do wszystkich zarzutów - prokurator zaprponował ileś tam godzin prac - a co z kasą którą zawłaszczył ??? W akcie oskarzenia nie ma nic o tym mowy. Jest jakiś sposob aby odzyskać te pieniądze ??? Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie ???

  18. #1698
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekokamil Zobacz post

    Wentylacja mechaniczna - firmą ASK z Brzeźnicy (www.rekuperatory.krakow.pl) - bardzo dobry kontakt telefoniczny i mejlowy. Fachowe doradztwo. Współpraca jak na razie bezproblemowa, ale zaznaczam - jak na razie mam rozprowadzone same rury. Reku wciąż na przechowaniu w ASK - do odbioru po instalacjach i tynkach. Bardzo miła obsługa klienta - szczególnie Pan Adam. Sama instalacja wygląda b. dobrze - bez jakiegoś chaosu i niepotrzebnej plątaniny rur
    Wpisuję oczywiście na BIAŁĄ LISTĘ.
    U nas ASK też ostatnio robiła rozprowadzenia rur do rekuperatora. Wszystko OK, kontakt w p. Adamem b. miły i sprawny, ekipa w porządku. Wynegocjowaliśmy zniżkę i darmowe przekucia (2 domy na raz). Jak na razie biała lista.
    Home sweet home!

  19. #1699
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulkap Zobacz post
    P. Żmuda właśnie robi u nas tynki (drugi tydzień). Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca ale jak na razie wrażenia super pozytywne. Terminowo, sprawnie, równiutko, profesjonalnie, nie upominają się o zaliczki, sprzątają po sobie, itp. Nie ma się do czego przyczepić. Oby tak dalej .
    Tynki u nas skończone więc mogę już chwalić, a jest za co. Ekipa p. Żmudy to najlepsza ekipa jaka do tej pory pracowała u nas na budowie. Tynki równiutkie, nie ma się do czego przyczepić. Panowie pracowici, wszystko zrobione na czas, sprzątali po sobie, itp. Świetny kontakt, robili nawet najmniejsze poprawki (a było ich niewiele), zwracali uwagę na szczegóły, itp. Dodam, że w okresie kiedy u nas pracowali mąż był za granicą a ja pracowałam do późnych wieczorów, więc na budowie byłam może 2 razy. Panowie sami się pilnowali, dzwonili z pytaniami jeśli nie wiedzieli jak chcemy zrobić jakąś tam pierdółkę. Naprawdę super, polecam wszystkim. Każdy kto do nas przychodzi na budowę, łącznie z kierownikiem budowy i innymi ekipami, prosi o numer do nich

    Oprócz ścian otynkowali nam też spiralne schody z prefabrykatów betonowych. Wyszły rewelacyjnie, a było bardzo dużo dłubaniny (wyginanie na okrągło listw, itp.).
    Ostatnio edytowane przez ulkap ; 23-06-2010 o 14:19
    Home sweet home!

  20. #1700
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulkap Zobacz post

    Oprócz ścian otynkowali nam też spiralne schody z prefabrykatów betonowych. Wyszły rewelacyjnie, a było bardzo dużo dłubaniny (wyginanie na okrągło listw, itp.).
    No to widziałem fotkę Twoich schodków w takim razie.Ekipa wracając od Ciebie wpadła do mnie na obgadanie tematu.Cieszę się,że jesteś zadowolona.Po tylu pozytywnych opiniach wierzę,że u mnie też będzie ekstra
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

Strona 85 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony