tez mam wylane schody, miłam dawaŹ płyty brukbetu takie ala kamień ( więc mam na tyle mieJsca na wysokość żeby zmieść kostkę), ale jednak położę kostkę brukową z posypką, żeby dopasować całość do chodników i podjazdu, a żeby ukryć czoło schodów są takie elementy ala krawęzniki wąskie więc mozńa z nich łuk ułozyć, nie lubię jak jest pomieszanie z poplątaniem dlatego chce to zgrac materiałowo i kolorystycznie a te płyty z brukbetu czy Libetu mi akurat nie pasowały, ale jeśli ci pasuja to jest dobre rozwiązanie ( bo mają łukowe) Płytki to niedobry pomysł nie tylko ze względu na docinki,ale będą śliskie i wszystko na nich będzie widać każdy pyłek, drobinka piasku ( na zewnątrz płytki mam tylko na balkonach).Taras tez mam częściowo po łuku i dodatkowe kółko - na tym kółku chyba dam deski drewniane tarasowe na reszcie duże płyty JADAR megan lux ( takie jak kostka z posypką) , same brzegi tarasu dam w kostce żeby nie robić przycinek płyt. P.S.Tarasu nie mam wylanego tylko same schody tarasowe sa betonowe na reszcie mam na rzie podsypkę z deobnego kamienia. To co mozesz dac zależy głownie od tego ile masz miejsca na wykość! jesli jest mało to moej rozwiązania nie przejdą. te płyty mają gr od 4 do 8mm, w zależności które wybierzesz. Drewno na taras tez potrzebuje miejsca na wykość,a jak masz beton to przydałby się chyba deski z kompozytu jak już coś.