dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-mól Zobacz post
    Tylko że te na polach namiotowych pewnie na trawce lub w blotku leżały, były z sosny i pewnie nie impregnowane
    Te łazienkowe współczesne maty są zazwyczaj z egzotycznego drewna, a to OGROMNA różnica.
    No zgadza sie. Ale myslisz ze nie zostaje na nich jakis nie wiem, osad? Ta paskudna sliskosc? Nawet jesli bylby to bambus to i tak musialby byc mocno impregnowany itd.

  2. #22

    Domyślnie

    ale skoro polozy sie ja na ogrzewaniu podłogowym i nie bedzie stale narazona na działenie wody to czemu miałaby zrobic sie obslizgła?? to tak jak deska do krojenia w kuchni..
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał psosin Zobacz post
    ale skoro polozy sie ja na ogrzewaniu podłogowym i nie bedzie stale narazona na działenie wody to czemu miałaby zrobic sie obslizgła?? to tak jak deska do krojenia w kuchni..
    No dobra. A czy wtedy nie popeka po prostu pod wplywem ciaglej zmiany mocnych temperatur?

  4. #24
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar artmag
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    442

    Domyślnie

    Mata z Rossmana ma wymiary 50x80 i nic się z nią nie dzieje- po kąpieli stawiam ja " na sztorc" wycieram podłogę i tyle- dywaniki wiecznie musiałam wietrzyć, trzepać, prać, polecam maty
    ...lepiej grzeszyć, a później żałować,
    niż żałować, że się nie grzeszyło......

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja mam taką matę:



    Jest piękna, naprawdę Pod spodem ma takie łączniki dzięki temu nie ślizga się po podłodze. Jest impregnowana i nie wsiąka w nią woda, ani nic innego. Nawet jak jest czasem biała od kamienia (a mamy duży) to wystarczy wytrzeć mopem. Można ją myć, wycierać i nic się z nią nie dzieje. Nie jest broń boże śliska. Nawet jak jest mokra jest zupełnie matowa i całkowicie bezpieczna.

    Nic,a nic nie żałuję tego zakupu. Choć mata nie była tania, warto było.

    Mata kupiona tutaj. Przesyłkja i kontakt błyskawiczny. Mają różne rodzaje mat w dowolnych wymiarach.
    http://kospod.opol.pl/

  6. #26

    Domyślnie

    mogłabyś napisać ile mniej więcej kosztowała, może być na PW.

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Mogę napisać spoko. Mata drewniana- termo-drewno , kolor naturalny - ciemny brąz, olejowana ,o wymiarach: 50cm x 88,1cm - 169zł już z przesyłką.

  8. #28

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za namiary! Rzeczywiście robią na zamówienie dowolne (no, może bez szaleństw ) rozmiary.
    mam plan położyć ją w brodziku, bo podłoga będzie drewniana.

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Dowolny wymiar w swoich granicach. Np. moja mata może mieć wymiary 50cm (lub 60cm) na 39cm lub powyżej ile się chce. Inne nie wiem. Myślę, że warto się zapytać mailowo. Odpisują dokładnie i rzeczowo.

  10. #30

    Domyślnie

    Monika śliczne te maty , najładniejsze jakie widziałam w necie , można kupić przez internet?

  11. #31

    Domyślnie

    ja mam matę z Tchibo, drewno akacjowe. użytkuję 2 lata i nic się nie dzieje. nadal ładna. mogę polecić.



    http://www.tchibo.pl/Mata-do-lazienki-p200004336.html
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  12. #32

    Domyślnie

    on line wykupione, bede czekac az znowu pojawi sie w Tchibo....bo fajna.
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia4444 Zobacz post
    Monika śliczne te maty , najładniejsze jakie widziałam w necie , można kupić przez internet?
    Śliczne, bo mają piękny ciemny odcień.

    Jak najbardziej można kupić przez net. Link podawałam wyżej.
    Oglądałam też maty w Leroyu, fajne ale po pierwsze jasne, a po drugie w takie małe kwadraciki - za dużo tego, ja chciałam jak najbardziej prostą.

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Ja mam mate bambusową w kabinie prysznicowej, czyli w brodziku. Wydaje mi się, że nawet te leżące na podłodze, ale i tak w jakimś stopniu narażone na wilgoć powinno się czyścić środkami przede wszystkim grzybobójczymi. Na przykład takimi stosowanymi w saunach. Nie ma siły, nawet najlepiej zaimpregnowane drewno w końcu gdzieś złapie troche wilgoci.

  15. #35

    Domyślnie

    myślę dokładnie tak samo jak amalfi, choć do tej pory byłem nieco bardziej sceptyczny - do póki nie zobaczyłem wklejanych przez was zdjęć, niektóre maty są na prawdę ładne i stylowe myślę że jeśli będzie się o nie odpowiednio dbać i kontrolować ich stan, to unikniemy przykrych niespodzianek, a gra jest chyba warta świeczki...;p

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony