dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy zakup odsnieżarki w terenie nie górskim jest uzasadniony?

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jak najbardziej. Mam i u

    0 0%
  • 6 25,00%
  • 3 12,50%
  • 10 41,67%
  • 5 20,83%
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    Lookita, kosztuje ok. PLN 2000,-
    Ma zaplon elektryczny - jest to wazne, poniewaz mnie czesto nie ma w domu i wtedy odsniezac musi zona, a manualnie chyba nie dalaby rady jej odpalic (przynajmniej tak bylo w przypadku naszej poprzedniej kosiarki). Poza tym nie potrzebujemy super wydajnego sprzetu mogacego godzinami odsniezac polmetrowa pokrywe sniezna, bo nie mieszkamy w okolicach gorskich. Dlatego ten niepozorny sprzet wydaje sie dosc dobrze pasowac do naszych wymagan/oczekiwan.
    Aha, no i jest to sprzet markowy - jestesmy za biedni, zeby kupowac "wynalazki".

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez wierzch ; 16-10-2010 o 17:08

  2. #62

    Domyślnie

    Pytanie bylo celowe,gdyz istotne sa jakies parametry i walory uzytkowe ,ktore w rzeczywistosci decyduja o uzytecznosci sprzetu.A wierzysz w jakosc wyrzutu?Ja akurat filmiku nie obejrzalem,ale slyszalem od kilku osob,ze nie jest regula,ze wyrzut jest efektywny.Nigdy nie bawilem sie takim sprzetem,wiec nie wiem,co jest istotne w pracy tego sprzetu.Musze poczytac o specyfikacji.Jaki i jak napedza sie ?

  3. #63
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    Parametry sa podane na zalinkowanej przeze mnie stronie.
    Ja rowniez mam wiecej pytan niz odpowiedzi w temacie odsniezarek. Wydaje mi sie tylko, ze w moim przypadku nie ma sensu kupowania modelu z wyzszej polki za PLN 5000 - 6000,- jesli nie jestem mieszkancem Podhala tylko okolic Czestochowy
    Dlatego rowniez zalezaloby mi na opiniach uzytkownikow tego sprzetu. Ewentualnie bede musial zorientowac sie, co sie mowi o nim na forach niemieckojezycznych.

    Pozdrawiam

  4. #64

    Domyślnie

    Cena chyba dobra.Ja wierze w Husqvarne,choc cena ich odsniezarki na pewno mnie odepchnie,Honda miala w tamtym roku jakies mile ceny,ale wyzsze od tej.Stigi nie znam,ale znana jest .Ja pochwale sie Tobie,ze wlasnie zakupilem szufle do sniegu Fiskarsa,z aluminiowym trzonkiem.W tamtym roku,jak chcialem,to w szczycie sezonu ich nie bylo.Trzeba bylo czekac 3-4 tyg.Wiec odpuscilem,a poniewaz w tym roku mam wreszcie kostke,totez porobie na lopacie.U mnie,zakup odsniezarki jest bardziej oplacalny,gdyz bedzie sluzyc w obrebie 3 domow,zatem cena na 3.Zwrociles uwage na fakt,ze skoro Zona ma sie tym czasem zajmowac-odsniezaniem-to czy naped nie bylby wart uwagi-doplaty?Ja mam dosc duza kosiarke,nie wyobrazam sobie zakupu mniejszej kosiary,nie wspomne,bez napedu.

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    Masz racje, w tym przypadku naped bylby wskazany. Jesli zostane przy tej firmie, to chyba model SNOW CRISTAL ES by sie nadawal, ale on kosztuje juz ok. PLN 3500,-.

    Pozdrawiam

  6. #66

    Domyślnie

    Szukaj chetnych do zrzutki,moze tesciowa?Naped jedne maja-odsniezarki-na kola,inne samym ruchem wirnika.To chyba dosc niewygodne i rujnuje podloze.

  7. #67
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    Mam dopiero od roku kostke granitowa i juz mialbym rujnowac podjazdy i chodniki
    Widze, ze jest wiele cech/parametrow, na ktore koniecznie nalezy zwrocic uwage.
    Dzieki za pozyteczne informacje.

    Pozdrawiam

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony