dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1149

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #9

    Domyślnie

    Wielkość przepływu była zmieniana, najlepsze rezultaty są przy ok 4 l/min. Specjaliści z ACV stwierdzili, że nie zastosowano polecanego przez nich sterownika LAGO.
    Po jego zamontowaniu przepływ ustala się sam (pompa działa skokowo, zmieniając przepływ), praktycznie dalej jak działa oscyluje wokół 4 l/min, gdy temp spada przepływ maleje aż do 0.
    Pomogło jak umarłemu kadzidło, dalej temperatura zasobnika byłaby wyższa gdybym na dachu postawił pomalowaną na czarno beczkę.
    Te solary nie dają temperatury więc czarowanie z regulacją przepływu na nic się nie zdały, przypominam, że zwiększyłem ilość rur w zestawie z 30 na 44 oczekując efektów.
    Jak czytam, że komuś zasobnik się nagrzał do 70-80 stopni to już nie wierzę.
    Zestaw ACV z 44 rurami kosztował w 2009 roku 3290 eur (bez montażu), doszła jeszcze dopłata za dodatkowe rury. Mam dachówkę Creatona, przejścia solarne kosztowały 4x450 zł.
    To była najgorsza finansowa decyzja na budowie.
    Wciąż ponawiam pytanie czy solary próżniowe to marketingowe naciąganie klientów, czy te zainstalowane u mnie ACV są albo dalej wadliwe albo w ogóle nie powinni ich nikomu sprzedawać?
    Ostatnio edytowane przez gucio01 ; 21-10-2010 o 10:53 Powód: poprawa danych

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony