dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 17
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 321
  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Napisał casse Zobacz post

    A fugi na podłoge chyba wezme ciemne czy ktos tez tak ma ??
    Wole to niz latac z szczotką czy miec brudne
    My mamy ciemne fugi. Bardzo sobie je chwalę, a inni nam teraz zazdroszczą

  2. #122

    Domyślnie

    Juniorka a jaki kolor masz do tych płytek ?? (tzn jak masz akurat te płytki jsno bezowe)

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pavis Zobacz post
    A my wykorzystaliśmy te kafle w kuchni - świetnie zgrały się z frontami. Z efektu jesteśmy zadowoleni, chociaż dobranie fugi jest trudne (my chyba mamy najciemniejszą Mapei, musiałaby sprawdzić). Na żywo fuga wygląda ciemniej niż na zdjęciach. Od strony praktycznej też nie sprawiają najmniejszego problemu - po np. smażeniu wystarczy gąbka z płynem do mycia naczyć




    Pavis pamietasz jaki kolor fugi do tych ciemnych płytek, ??kurcze trudna sprawa wszystkie co widziałam w mleczna czekolade wpadaja

  4. #124

    Domyślnie

    Czy wycinany wzor kwiatow tez nalezy zafugowac ?

  5. #125

    Domyślnie

    Jacus - tak kwiatka trzeba zafugowac najlepiej jasna fuga ja mam jasmin z mapei, a fugi płytek to juz według upodobań mozesz jasna albo ciemną

  6. #126

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Napisał casse Zobacz post
    Juniorka a jaki kolor masz do tych płytek ?? (tzn jak masz akurat te płytki jsno bezowe)
    Pytasz o kolor fugi na podłodze? To kolor "Bali brąz" (ciemniejszego brązu do ciemnych płytek wówczas nie znalazłam) ale nie pamiętam, z której firmy.

  8. #128
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał casse Zobacz post

    Przyszły nasze płyteczki - i nie są brdzo rózowe ale tez nie te kremowe -maja ciut ciut tego rózy choc tylko ja go wiedze (bo wiem) inni widza krem wiec jest dobrze i zostawiamy

    A fugi na podłoge chyba wezme ciemne czy ktos tez tak ma ??
    Wole to niz latac z szczotką czy miec brudne
    Casse gdzie kupiliście płytki? I jeśli znajdziesz chwilkę podaj cenę za m2 - może być na prv.


    Cytat Napisał gumisia2 Zobacz post
    Tak nemi musisz szukac A2 , nie rezygnujesz jednak:???

    Em -zetka kupiłas te płytki???

    Jak uwazacie jakie dodatki no naszej Traveny w jakich kolorach?

    Jeszcze się trzymam - jutro pędzę do Casto pooglądać je dokładnie. Jak róż zobaczę to umrę. A tak na poważnie to zostają tak na 99%. Mam nadzieję, że w tej jasnej aranżacji, ale nad tym jeszcze pracuję.
    Ostatnio edytowane przez nemi ; 30-10-2010 o 01:53

  9. #129

    Domyślnie

    Nemi płytki kupilismy u nich http://goldgres.pl/index.php/product...id_category/16 jak klikniesz to beda tez tam ceny
    Cos ok 82zł m2

    U nas w Casto sa własnie takie lekko wpadajace w róż

    Juniorka dzieki

  10. #130

    Domyślnie

    My juz mamy swoje lekko rozowe plytki z Castoramy. Jak pisze casse ja widze roz, bo wiem ze jest, nie wszyscy jednak go widza. Odcien plytek A2.

  11. #131
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Ja wczoraj przyglądałam się tym w naszej Casto - nie było odcieniu różu (albo nie zauważyłam), ale cena 129 zł za m2 to troszkę za dużo w porównaniu do sklepów internetowych.

    No nic, trzeba w końcu odebrać od projektanta rozpiskę ile czego będzie potrzebne i zamówić płytki. We wtorek spróbuję podzwonić po sklepach internetowych - zobaczymy jak z tą kolorystyką. Póki co skłaniam się do opcji casse.

  12. #132

    Domyślnie

    129zl za metr w Castoramie? We Wroclawiu w Castoramie sa za mniej niz 95zl za metr ( chyba 92zl z tego co pamietam ).

  13. #133
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    No też mnie to zaskoczyło, bo wcześniej pisałyście o niższych cenach. Ale kurcze na prawie 40 metrach kw. płytek różnica prawie 45 zł / m2 względem sklepów internetowych robi różnicę. Chciałam zamówić w GoldGres, ale chyba nie mają panelu z kwiatkiem, więc najpewniej zostanie KupujemyKafelki. Ekipa wykończeniowa chce w piątek mieć płytki, a ja dopiero jutro zamówię...

  14. #134
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Edit: Jednak w GoldGres mają panel z kwiatkiem, czyli zamawiam u nich. Czekam tylko na zestawienie materiałów od projektantki do mojej łazienki - w WERSJI JASNEJ.



    Jak myślicie dobry wybór?

    Albo inaczej proszę o utwierdzenie mnie w przekonaniu, że to jest dobry wybór


    Bo jeszcze chodzi za mną taki pomysł, żeby zamienić brzeg blatu na ciemny - tak jak w tym projekcie:

    Ostatnio edytowane przez nemi ; 01-11-2010 o 19:31

  15. #135

    Domyślnie

    Zdecydowanie ja jestem za jasną wersją, kontrast wyglada ciekawiej !

  16. #136
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Płytki zamówione - mam nadzieję że obędzie się bez różowych (i innych) niespodzianek.

  17. #137

    Domyślnie

    Nemi ciekawe jakie beda Twoje plytki. Ja tez jestem za jasna wersja.

  18. #138
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Płytki dotarły do mnie dziś wieczorem. Powyciągałam po jednej z co kilku paczek Traveny w poszukiwaniu różu. I nie ma. Oglądaliśmy je dość dokładnie przy świetle żarówki i latarki (przygotowana byłam, a jak) i naprawdę nie dopatrzyłam się tych jasnoróżowych smug, które widziałam na płytkach w Casto i LM.

    Na 95% wydaje mi się, że są jasnobeżowe! Jutro popatrzę jeszcze na nie przy dziennym świetle - mam nadzieję, że nic im się przez noc nie zmieni. Seria A2, data produkcji - październik 2010.

  19. #139

    Domyślnie

    Nemi - super, że nie ma jasnoróżowych smug . I oby przez noc nic się nie zmieniło
    Ja też jestem za jasną wersją łazienki

  20. #140
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Wczoraj spędziłam pół dnia oglądając każdą płytkę. Przy bardzo jasnym świetle dziennym widoczne są takie maleńkie różowe mazaje, ale takie dosłownie minimalne paseczki. W mojej łazience okna brak, więc nie specjalnie mnie to martwi. Przy sztucznym oświetleniu są po prostu beżowe. Hurra.

Strona 7 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony